Treeni terviseks Arigatos! 2.osa

Kõik me sünnime siia ilma omalaadsete andemustrite ja eeldustega. Paljudel on eeldusi kasvada Meistriks. Võti oled Sina ise. Vahel tundub uskumatuna, kui palju on meie sisemuses peidus. Selle aardelaeka avamise ja kasutamise üks võlusõnadest on Tervis. Kui tervis on väga hea, lähevad meie asjad siin elus reeglina hästi. Kui tervis on kehv, on ka tegemistelt sära puudu. Õige treening aitab selgemaks saada iseenda võimeid ning on abimeheks nende võimete parimal kasutamisel - aitab olla terve.  Lisaks treeningutele on Arigatos võimalik lõõgastuda Yasuragis, korraldada üritusi, pidada maha üks mehine mats jalgpalliväljakul, einestada kohvik-lounge Bestselleris jpm.

Rühmatreeningud – leiame just Sulle sobivad treeningud!

Rühmatreeninguid on Arigatos tõesti lai valik – endale sobiva leiab igaüks vanusest, soost ja tasemest sõltumata!

Tunniplaani koostamisel ja treeningstiilide valikul oleme lähtunud mitmekesisusest ning loomulikult tänapäeva trendidest ja klientide soovidest. Soovides teha tundide valikut võimalikult lihtsaks oleme grupeerinud rühmatreeningud 
värvide järgi: valge, roheline, sinine, pruun, oranz ja punane. Selliselt on Sul lihtsam leida just need tunnid, mis Sulle meeldivad.

Pakume erinevaid kontsepttunde - 
nii juba tuntud Les Mills treeninguid kui ka spetsiaalselt Arigato looduid. Kontseptidki järgivad erinevaid stiile - on tantsu, lihastreeningut, vastupidavust ja muidugi palju lusti liikumisest!

Fitness treening – treeni ise või treeneri juhendamisel!
Fitness-saalis on kõikidel soovijatel võimalus treenida ise või treeneri juhendamisel. Pakume individuaalset nõustamist fitnesstreenerite abil, samuti treeninguid väikeses grupis. Fitnesstreenerid abistavad nii masinate tundmaõppimisel kui nõustavad treeningute, toitumise ja tervisliku elustiili osas üldiselt.
Personaalsed treeningud - parim võimalus individuaalseks treenimiseks!
Personaalne treener ja elustiili mentor aitab Sul muuta harjumusi ja jõuda seeläbi tasakaaluni enese ja ümbritseva maailmaga. Ta hoolitseb selle eest, et kõik, mis treeningul tehakse, on korrektne ning Sinu kehale ja meelele sobivaim.

Treening lähtub alati Sinu poolt seatud eesmärkidest, soovidest ja Sulle sobilikest aladest. Treeneri eesmärgiks on pakkuda Sulle parim tund Sinu päevas.
Personaalse treeningu teenust Arigatos soovitame kõigile, kel kindel eesmärk ja soov see saavutada ning samaaegselt täiustada ja lihvida oma treeningutealaseid teadmisi.
Personaalse treeningu pakett sisaldab endas lisaks treeneriga koos tehtavatele trennidele veel vastupidavustreeningu kodutöid, erinevaid teste (antud hetke füüsilise vormi määramine, une-, toitumis- ja liikumisharjumuste kaardistamine, arstlik kontroll, lihaspingete ja -funktsioonide testimine, maksimaalse lihasjõu testid, koormuse ja ainevahetuse faaside määramine laktaaditesti põhjal, jmt.) ja loomulikult ka muude teistelegi Arigato klientidele pakutavate treening- ja puhkevõimaluste kasutamine.
Järgneb...
 
 
 

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Tarkvararobootika ja tööprotsesside automatiseerimine – millal see läbimurde saavutab?

Olles kuulnud tarkvararobootikast ja tööprotsesside automatiseerimisest (robotic process automation, RPA), hakkavad ettevõtted sageli mõtlema, kas peaks eelistama RPAd praeguste süsteemide uute funktsioonidega värskendamise või integreeritud lahenduste loomise asemel.

Merit Aktiva

Merit Aktiva on lihtne ja mugav pilvepõhine raamatupidamisprogramm, mis sobib nii proffidele kui algajatele. Uued kaasaegsed võimalused ja paljude tegevuste automatiseerimine hoiavad kokku aega ning teevad töö lihtsaks.

Valdkonna tööpakkumised

MERKO otsib raamatupidamise osakonda RAAMATUPIDAJAT

Merko Ehitus Eesti AS

18. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad