Treeni terviseks Arigatos! 2.osa

Kõik me sünnime siia ilma omalaadsete andemustrite ja eeldustega. Paljudel on eeldusi kasvada Meistriks. Võti oled Sina ise. Vahel tundub uskumatuna, kui palju on meie sisemuses peidus. Selle aardelaeka avamise ja kasutamise üks võlusõnadest on Tervis. Kui tervis on väga hea, lähevad meie asjad siin elus reeglina hästi. Kui tervis on kehv, on ka tegemistelt sära puudu. Õige treening aitab selgemaks saada iseenda võimeid ning on abimeheks nende võimete parimal kasutamisel - aitab olla terve.  Lisaks treeningutele on Arigatos võimalik lõõgastuda Yasuragis, korraldada üritusi, pidada maha üks mehine mats jalgpalliväljakul, einestada kohvik-lounge Bestselleris jpm.

Rühmatreeningud – leiame just Sulle sobivad treeningud!

Rühmatreeninguid on Arigatos tõesti lai valik – endale sobiva leiab igaüks vanusest, soost ja tasemest sõltumata!

Tunniplaani koostamisel ja treeningstiilide valikul oleme lähtunud mitmekesisusest ning loomulikult tänapäeva trendidest ja klientide soovidest. Soovides teha tundide valikut võimalikult lihtsaks oleme grupeerinud rühmatreeningud 
värvide järgi: valge, roheline, sinine, pruun, oranz ja punane. Selliselt on Sul lihtsam leida just need tunnid, mis Sulle meeldivad.

Pakume erinevaid kontsepttunde - 
nii juba tuntud Les Mills treeninguid kui ka spetsiaalselt Arigato looduid. Kontseptidki järgivad erinevaid stiile - on tantsu, lihastreeningut, vastupidavust ja muidugi palju lusti liikumisest!

Fitness treening – treeni ise või treeneri juhendamisel!
Fitness-saalis on kõikidel soovijatel võimalus treenida ise või treeneri juhendamisel. Pakume individuaalset nõustamist fitnesstreenerite abil, samuti treeninguid väikeses grupis. Fitnesstreenerid abistavad nii masinate tundmaõppimisel kui nõustavad treeningute, toitumise ja tervisliku elustiili osas üldiselt.
Personaalsed treeningud - parim võimalus individuaalseks treenimiseks!
Personaalne treener ja elustiili mentor aitab Sul muuta harjumusi ja jõuda seeläbi tasakaaluni enese ja ümbritseva maailmaga. Ta hoolitseb selle eest, et kõik, mis treeningul tehakse, on korrektne ning Sinu kehale ja meelele sobivaim.

Treening lähtub alati Sinu poolt seatud eesmärkidest, soovidest ja Sulle sobilikest aladest. Treeneri eesmärgiks on pakkuda Sulle parim tund Sinu päevas.
Personaalse treeningu teenust Arigatos soovitame kõigile, kel kindel eesmärk ja soov see saavutada ning samaaegselt täiustada ja lihvida oma treeningutealaseid teadmisi.
Personaalse treeningu pakett sisaldab endas lisaks treeneriga koos tehtavatele trennidele veel vastupidavustreeningu kodutöid, erinevaid teste (antud hetke füüsilise vormi määramine, une-, toitumis- ja liikumisharjumuste kaardistamine, arstlik kontroll, lihaspingete ja -funktsioonide testimine, maksimaalse lihasjõu testid, koormuse ja ainevahetuse faaside määramine laktaaditesti põhjal, jmt.) ja loomulikult ka muude teistelegi Arigato klientidele pakutavate treening- ja puhkevõimaluste kasutamine.
Järgneb...
 
 
 

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

22. detsember 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Uudised

Tööriistad