Puhkavat kolleegi asendades võid õppida midagi uut

Kaisi Finantsi juhataja-raamatupidaja Kairi Veedler rääkis, et suvine puhkusteaeg tekitab teinekord lausa stressi, sest tööasjad kipuvad venima, kuna vajalikud kontaktisikud puhkavad samuti, ning inimeste keskendumine tööle on palju kehvem. Kui sa ei saa muuta olukorda, siis muuda suhtumist sellesse, soovitab tööpsühholoog Taimi Elenurm. Sama on suvel töötamisega: otsi üles see, mis on kolleegi töös head ja põnevat – nii õpid teda asendades midagi uut. Tusatujust aitab üle saada enesesisendus, et see pisut raskem aeg on millekski kasulik ja see saab kunagi otsa. Iga tüütut perioodi on kergem üle elada, kui sa tead, millal see lõpeb.

Töötegijale on puhkuste aeg kergem juba sellepärast, et valgust ja soojust on rohkem. Neid muidu nii iseenesestmõistetavaid asju võiks rohkem nautida, pikendades tööletuleku ja tööltmineku aega, soovitab Elenurm.

Tunne mõnu sellest, mis sind pärast tööd või puhkuse ajal ees ootab.

Loe lisaks: Puhkavat kolleegi asendades võid õppida midagi uut

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

Deloitte otsib RAAMATUPIDAJAT

Deloitte Audit Eesti AS

25. veebruar 2018

Harju KEK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

M-Partner HR OÜ

23. veebruar 2018

Uudised

Tööriistad