Raamatupidamise algõpe. Ülesannete kogu I osa

Ilmunud on Raamatupidaja.ee elektrooniliste kogumike sarjast esimene kogumik: Raamatupidamise algõpe. Ülesannete kogu I osa. Elektroonilised kogumikud on mõeldud raamatupidajate töö abivahenditena oma tedmiste täiendamiseks või meelde tuletamiseks raamatupidamise põhitõdedest, palgaarvestusest ning muudest raamatupidamise tööga seotud tõdedest.

Raamatupidamise algõppe ülesannete kogu sobib koolis, kursusel või iseseisvalt õppijale ja ka neile, kes valmistuvad I taseme kutseeksamiks. Kogu sisaldab ülesandeid ja teste kontode liigitamisest, käitumisest kuni raamatupidamislausendite koostamiseni. Ka mõned ülesanded bilansi ja kasumiaruande uurimiseks. Lisatud on ülesannete kergemaks lahendamiseks näiteid, valemeid ja põhitõdesid. Abimaterjaliks võib kasutada raamatupidamise seaduse bilansi ja kasumiaruande skeeme ning Raamatupidamise Toimkonna juhendit nr 2, bilansi ja kasumiaruande kirjete selgitusi.

185 ülesannet ja testi on mõeldud just algajatele teooria õppimise kõrval deebetite-kreeditite käivete ja saldode arvutamiseks. Kogu lõpus leiab vastused oma töö kontrollimiseks.

Ettepanekud töövihiku täiendamiseks palun saata aadressile info@raamatupidaja.ee.

Head kerget pead ülesannete lahendamiseks!

Evi Kikas ja Raamatupidaja.ee toimetus

Kogumiku soetamise info

Kogumik on tasuline. Ülesannete kogu I osa

kasutajalitsents
maksab 150 krooni, millele lisandub käibemaks 20%. Ülesannete kogu kasutamiseks edastatakse pärast arve tasumist juhised kuidas fail oma arvutisse laadida.

Kasutaja nõustub Ülesannete kogu vastuvõtmisel alljärgnevate tingimustega:

Ülesannete kogu sisu ning muu informatsioon on autoriõiguste objektiks ning nende kasutamine on lubatud vaid õiguspäraselt omandatud kasutajalitsentsi alusel.

Kasutajalitsentsi vastavuse Ülesannete kogu kasutamiseks omandab isik pärast Raamatupidaja.ee poolt väljastatud asjakohase arve tasumist.

Kui kasutajalitsentsi omandab juriidiline isik laieneb Ülesannete kogu kasutamise õigus kuni kahele juriidilise isiku töötajale.

Kasutajalitsentsi saaja kohustub järgima autoriõiguse seadust, sealhulgas mitte kasutama kasutajalitsentsi alusel üleantud Ülesannete kogu muuks kui isiklikuks otstarbeks.

Kasutajalitsentsi objektiks oleva Ülesannete kogu, informatsiooni ja muude teoste vaba kasutamine (kasutamine muul otstarbel kui kasutajalitsentsi omandamise eesmärk) on lubatud üksnes autoriõiguse seaduse 4. peatükis kirjeldatud juhtudel.

Kasutajalitsentsi omandaja on teadlik, et Ülesannete kogu kasutamisel tuleb arvestada konkreetse raamatupidamiskohustuslase majandustegevuse iseärasusi ning kehtivaid õigusakte.

Raamatupidaja.ee ei võta endale vastutust võimalike kahjude eest, mis kasutajalitsentsi objektiks oleva Ülesannete kogu väärkasutamisel võib tekkida.

 

Tellija andmed:

*Tellija nimi (ettevõte): *Kontaktisiku nimi: *Postiaadress: Arveaadress (kui erineb postiaadressist): *Kontakttelefon: *E-post:

* Tärniga tähistatud lahtrid on kohustuslikud.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad