Välisarveldamine on SEB vahendusel mugav ja soodne

Arveldustooted on pidevas muutmisprotsessis, mille väga paljuski tingivad ühelt poolt meie klientide nõudmised/vajadused ja teiselt poolt erinevad regulatiivsed ettekirjutused.

Paljud Eesti ettevõtted tegelevad igapäevaselt kas eksportimisega või siis oma toodangu importimisega ning kõik, mis puudutab välisarveldusi, on nendele ettevõtetele väga oluline. Seega peab SEB enda jaoks tähtsaks pakkuda parimaid ja efektiivsemaid lahendusi oma olemasolevatele ja uutele klientidele. Sellest tulenevalt on uus aasta alanud välisarveldavatele klientidele, kelleks on nii välismaksete teostajad kui ka nende saajad, mitmete uuendustega.  

Esimene uuendus on SEPA makse. SEPA makse on mõeldud euromaksete tegemiseks samadel tingimustel nii eurotsooni riikide sees kui ka ühest Euroopa Liidu või Euroopa majanduspiirkonna liikmesriigist teise liikmesriiki. Uus SEPA makse vahetab välja senini toiminud EU makse ning annab klientidele juurde ka lisamugavusi. 

Tähtsaim erinevus on see, et vanal EU maksel oli summapiiranguks 50 000 EUR, kuid SEPA maksel summapiirangut pole. SEB puhul tähendab see klientidele, et olles SEPA maksesüsteemi otseliige, pakume kõiki SEPA makseid hinnaga 30 EEK ilma summapiiranguta. 

Eelduseks on, et täidetud oleksid järgmised nõuded:
-

         
maksevaluuta EUR;
-
         
maksja ja saaja pank asuvad Euroopa Liidu ja/või Euroopa majanduspiirkonna liikmesriigis;
-
         
maksja ja saaja pank on ühtse SEPA maksesüsteemi otsesed või kaudsed lepingulised liikmed;
-
         
saaja kontonumber määratakse rahvusvahelise kontonumbri IBANI-ga ning saaja pank BIC-ga;
-
         
SEPA makse on tavamakse;
-
         
maksja ja saaja tasuvad ülekandekulud kahasse. 

Teine uuendus on kuupõhised välisarvelduspaketid. Välisarvelduspakett sisaldab kõiki tavalisi välisarveldustooteid, milleks on „kulud kahasse” teenustasuga tavamaksed, SEPA maksed (EUR-maksed ilma summapiiranguta) ja välislaekumised. Peale antud tehingute annab pakett ka võimaluse teostada pangasiseseid tavamakseid tasuta piiramatus koguses. Pakette on nelja kuutasuvariandiga, mis annab igale ettevõttele võimaluse valida endale meelepärane, lähtudes oma välisarveldusmahtudest.   

Paketi eelis on, et see annab võimaluse kuutasu eest teostada teatud hulga välismakseid ja saada välislaekumisi ning teostada piiramatus koguses pangasiseseid ülekanded.

Näitena: kui teil on täna kuus 2 tava-välismakset hinnaga 70, 1 SEPA makse hinnaga 30 ja 2 välislaekumist hinnaga 70, mis teeb kuluks kokku 310 EEK, oleks paketiga liitudes nende tehingute hinnaks 150 EEK. Teine eelis on kindlasti hind! Me kõik soovime hoida kulusid kokku ja välisarveldaja pakett annab selleks kindlasti hea võimaluse.

Kuna hind on kuupõhine, siis hoiab see kindlasti kokku ka raamatupidajate aega teenustasukannete tegemisel.  

Kindlasti on hea teada, et pakett toimib ainult meie äriklientide internetipangas UNB, mis on nimetatud Eesti parimaks ja kõige turvalisemaks internetipangaks. 

Kolmas uuendus on laienenud valuutade ring, milles on võimalik teostada aegkriitilisi ehk ekspressvälismakseid. Siiani pakuti Eesti pangandusturul ekspressmakseid ainult EUR ja USD valuutas, meie laiendasime seda valikut 10 uue valuuta võrra, milleks on CAD, DKK, CHF, GBP, LTL, LVL, NOK, RUR ja SEK. 

Ekspressmaksed on küll kallimad kui tavamaksed, kuid suurte ülekantavate summade puhul annavad ettevõtetele võimaluse hoida oma raha pikemalt üleöödeposiidis ja tänu sellele suurendada oma intressitulu.  

Soodsaid ja tõhusaid arveldusi SEB vahendusel!

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Merit Aktiva

Merit Aktiva on lihtne ja mugav pilvepõhine raamatupidamisprogramm, mis sobib nii proffidele kui algajatele. Uued kaasaegsed võimalused ja paljude tegevuste automatiseerimine hoiavad kokku aega ning teevad töö lihtsaks.

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad