Lõõgastav majandusaasta aruande koolitus Otepääl veebruar 2008

19.-20.veebruar 2008 toimus Raamatupidaja.ee kahepäevane Lõõgastav majandusaasta aruande koolitus Otepääl, Bernhard SPA hotellis. Koolituse eesmärk oli muu hulgas ka raamatupidaja.ee  klubi talveüritusena, mis saab iga-aastaseks traditsiooniks.

Sõit Otepääle algas Tallinnast varajasel hommikutunnil kell 6:00, mis kulges läbi talviselt maalilise Eestimaa looduse ja pakkus kaunist vaadet päiksetõusule. Osalejaid oli üle Eesti ja lõõgastavalt lõbusa meeleoluga ning  teadmiste proovile panekuga alustati juba bussis. Päevajuht Renee viis läbi nemoturiiniri, milles osalesid legendaarsed võistkonnad Saare Kalur, Mõigu KEK, Harju KEK, Tartu Tarbijate Ühistu. Võitjaks tuli sõprus!

Ja kohal me olimegi – talve pealinnas Otepääl, mis väärib oma nime täielikult, aga sellest veidi hiljem. Algas päeva akadeemilisem pool.  Põhjalikult sai üle vaadatud rahavoogude aruande koostamine, mis on majandusaasta aruande üks enam levinud vigade allikas, KMRA vannutatud audiitori Tiina Maalinn kogemuste põhjal. Üle said vaadatud ka kõik muud olulised tähelepanekud ja puudused, mis on tekkinud majandusaasta aruande koostamisel.

Kahel päeval pakkus meile Bernhard SPA hotell oma kauneid ja mugavaid võimalusi koolituseks ja lõõgastumiseks, millele aitas suuresti kaasa ka kaunis talveilm talve pealinnas Otepääl. Kargelt talvine särav päike ning lumega kaetud tiigi jää ja mets paistis meile restorani ja veekeskuse vaateaknast ja kutsus välja talverõõmusid nautima.

Seda koolituse järgselt ka kohe tehti, pannes end proovile Otepää lumistel nõlvadel.  Lapsepõlve rõõmu silmadesse ja südamesse tõi osalejatele lõbus Snowtubingu mägi Otepää kesklinnas.

Talviselt kargest õhust ja lumest pakatavad põsed said sooja Bernhard SPA saunades ja veekeskuses. Lõõgastavalt mõjusid harmooniaruum, šungiidibassein ja kaldaarium, mis olid esimeseks ja meeldivaks avastuseks enamusele osavõtjatest.

Teine päev algas töiselt, ammutades arvutitarkusi majandusaasta aruande vormistamisel. Ülevaate exceli ja wordi võimalustest andis Margus Sakk, BCS Koolitusest. Teadmiste hulk oli nii suur, et jagus ka koduseks tegemiseks ja õppimiseks.

Toimus ka vaba vestlusring raamatupidaja.ee klubi tegevusest ja plaanidest lähemaks ajaks, mille käigus andsid osalejad oma suure panuse aktiivses vestluses. Vestlusringi tulemusel on raamatupidaja.ee rikkam oma praktikutest lugejate soovidest ja ettepanekutest, mida on rõõm omalt poolt realiseerida juba käesoleval 2008.aastal.

Talvepäevad lõppesid Otepääl ekskursiooniga Suusamuuseumi, Lipumuuseumi ja Tehvandi mäele. Saime teada Eesti lipu saamise loo, Otepää nime kujunese, kes on ainus spordioskari omanik Eestis, kes on Eesti sportlastest kantud Guinessi rekordite raamatusse ja palju muud põnevat Otepää ajaloost.

Tehvandi mäel jõudsime kui üks mees 34 meetri kõrgusele suusahüppe uue torni vaateplatvormile, läbides 201 trepiastet. Läbi lumesaju avanes avar vaade kaunile talvepealinnale ja teda ümbritsevale loodusele. Selle maalilise vaatega lõppes kaunilt talvine, lõõgastav ja teadmistest tulvil koolitus.

Järgmine traditsiooniliks kujunenud klubi üritus toimub 02.aprillil 2008, kui raamatupidaja.ee peab oma kuuendat sünnipäeva.  Anname teile toimuvast üritusest jooksvalt teada meie portaalis, uudiskirjas ja ajakirjas RP.

Kohtumiseni järgmistel üritustel!

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad