Tänavuse Palga Päeva konverentsi soodusregistreerimise lõpuni veel viimased päevad

Pärnu Konverentsid korraldavad 17. septembril 2007 Sokos Hotel Viru Konverentsikeskuses konverentsi Palga Päev 2007.

Registreeri end siin juba täna.
Kuni 21.juunini registreerunutele osalemine 10% odavam.

2006. aastal tõusid tööjõukulud meeletus tempos, tipp- ja personalijuhtide seas valitses teatud peataolek, küsiti uskumatuid palku ja maksta tuli veelgi uskumatumaid summasid.

Eelmise aasta Palga Päeval kuulutasime kogu tõde tasustamisest ning jagasime värskeimat infot palgaturul toimuvast. Sellel aastal räägime Palga Päeval aga sellest: mis on toimunud viimase aasta jooksul palgaturul; mida oodata 2008. aastalt; ning ennekõike sellest, mis tegelikult täna töötajat tööl hoiab – on see raha või…

Milvi Tepp ning Maris Lauri arutlevad teemal tööjõu tegelik väärtus, mis määrab palga suuruse ja miks, nad räägivad sellest milliseid muutuseid on endaga toonud viimane aasta. Katri-Triin Maripuu Fontesest annab värske ülevaate palgaturu uuringust ning siis on aega sektoripõhiselt omavahel kogemusi jagada. Tea Trahov Hansapangast aga tuleb ja räägib päris ausalt tasustamise ja talendijuhtimise protsessidest praktikas. Sõna saab tööandjate esindaja Tarmo Kriis. Arutleme veel ka teemadel: Kas koeraga peaks saama tööl käia? Mis asi on õiglane tasu? Kuidas praktikas siis palgasüsteemi ikkagi luuakse?

Programmi kohta loe lähemalt siit.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Ramirent Shared Services AS is looking for a GENERAL LEDGER ACCOUNTANT

Ramirent Shared Services AS

27. november 2017

Manpower is looking for a CHIEF ACCOUNTANT

Manpower OÜ

03. detsember 2017

Uudised

Tööriistad