Tiina lugu

Tiina on
25-aastane naine. Tiina elab koos mehega, kellega ta abiellus
möödunud suvel. Mees töötab teises linnas väga
ebakindlas ametis ning tema sissetulek on väike ja ebaühtlane.
Seetõttu lasub peamine majanduslik vastutus Tiinal. Noorpaar
ostis hiljuti pangalaenuga korteri. Tiina ei kohtu mehega eriti tihti
ja saab seega temalt väga vähe emotsionaalset ja praktilist
tuge.

Tiina töötab konsultatsioonifirmas konsultandina. Ta alustas oma tööd assistendina, konsultandiks sai hiljuti. Ta on teinud samalaadset tööd umbes kolm aastat. Tiina asus konsultatsioonifirmasse tööle kohe pärast ülikooli, saades töökoha kõvas konkurentsis paljude teiste taotlejatega. Tööülesanded konsultandina on sarnased neile, mida ta varem assistendina tegi. Assistendi ja tiimijuhi kohad on täitmata, seetõttu teeb Tiina korraga kolme inimese tööd. Töö sisuks on müük ja klientidega sidepidamine. Saadud andmed kontrollitakse, analüüsitakse ja antakse kliendile tagasisidet. Materjalide analüüsimiseks kasutatakse spetsiaalset tarkvara.

Tiina on sihikindel, saavutuspõhine, üldiselt madala enesehinnanguga, mistõttu vajab palju kiitust. Ta on kontrolliinimene – võiks peaaegu öelda pedant.

Viimase poole aasta jooksul on Tiinal hakanud ilmnema üha rohkem stressi sümptomeid: kiire väsimine, tüdimus ja apaatsus. Peavalu ja unehäired. Tiina on hakanud unustama ja tal on kontsentratsioonihäired. Tiina on tihti murelik, teda valdab paanika ja viha, ta hakkab kergesti nutma ja on väga negatiivne oma suhtumistes. Tiina ei taha tööle minna, eriti esmaspäeva hommikuti.

Tiina ei kohtu enam oma sõpradega – isoleerib ennast. Ei oska ega jaksa suhelda. Tal puudub elu mõte...

Mida peaks tegema?

Kui eelnevas loos kirjeldatud olukord tuleb sulle tuttav ette, siis leiad kindlasti lahenduse stressi ja läbipõlemise teemaliselt koolituselt.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

e-arveldaja – raamatupidamise tarkvara alustavale ja väikeettevõtjale (esimene aasta tasuta)

e-arveldaja on veebipõhine tarkvara, mis sobib hästi just alustavale ja väikeettevõtjale, aga ka mittetulundusühingule ning sihtasutusele. Sellel on tänaseks juba üle 5300 kasutaja.

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

22. detsember 2017

Uudised

Tööriistad