Tiina lugu

Tiina on
25-aastane naine. Tiina elab koos mehega, kellega ta abiellus
möödunud suvel. Mees töötab teises linnas väga
ebakindlas ametis ning tema sissetulek on väike ja ebaühtlane.
Seetõttu lasub peamine majanduslik vastutus Tiinal. Noorpaar
ostis hiljuti pangalaenuga korteri. Tiina ei kohtu mehega eriti tihti
ja saab seega temalt väga vähe emotsionaalset ja praktilist
tuge.

Tiina töötab konsultatsioonifirmas konsultandina. Ta alustas oma tööd assistendina, konsultandiks sai hiljuti. Ta on teinud samalaadset tööd umbes kolm aastat. Tiina asus konsultatsioonifirmasse tööle kohe pärast ülikooli, saades töökoha kõvas konkurentsis paljude teiste taotlejatega. Tööülesanded konsultandina on sarnased neile, mida ta varem assistendina tegi. Assistendi ja tiimijuhi kohad on täitmata, seetõttu teeb Tiina korraga kolme inimese tööd. Töö sisuks on müük ja klientidega sidepidamine. Saadud andmed kontrollitakse, analüüsitakse ja antakse kliendile tagasisidet. Materjalide analüüsimiseks kasutatakse spetsiaalset tarkvara.

Tiina on sihikindel, saavutuspõhine, üldiselt madala enesehinnanguga, mistõttu vajab palju kiitust. Ta on kontrolliinimene – võiks peaaegu öelda pedant.

Viimase poole aasta jooksul on Tiinal hakanud ilmnema üha rohkem stressi sümptomeid: kiire väsimine, tüdimus ja apaatsus. Peavalu ja unehäired. Tiina on hakanud unustama ja tal on kontsentratsioonihäired. Tiina on tihti murelik, teda valdab paanika ja viha, ta hakkab kergesti nutma ja on väga negatiivne oma suhtumistes. Tiina ei taha tööle minna, eriti esmaspäeva hommikuti.

Tiina ei kohtu enam oma sõpradega – isoleerib ennast. Ei oska ega jaksa suhelda. Tal puudub elu mõte...

Mida peaks tegema?

Kui eelnevas loos kirjeldatud olukord tuleb sulle tuttav ette, siis leiad kindlasti lahenduse stressi ja läbipõlemise teemaliselt koolituselt.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Books 8 on uue põlvkonna äritarkvara väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

Valdkonna tööpakkumised

Harju KEK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

M-Partner HR OÜ

23. veebruar 2018

Tamro Eesti otsib RAAMATUPIDAJAT

Tamro Baltics OÜ

05. märts 2018

Uudised

Tööriistad