Keskkond. 2006. Environment

Aastakogumik esitab analüütilise ülevaate inimtegevuse käigus keskkonnale avaldatud surve kohta (keskkonda paisatud õhusaasteained, tekkinud heitvesi ja jäätmed, kasutatud ja emiteeritud raskmetalliühendid ning osoonikihti lõhkuvad ained jms). Rõhuasetus on 2006. aastal. Võrdlused varasemate aastatega, teiste riikidega ja Eesti keskkonnastrateegias seatud eesmärkidega. Andmeid on esitatud ka maakonniti. Lisatud on põhimõistete selgitus ja metoodika lühikäsitlus. Info on antud ülevaadete, diagrammide ja tabelitena. Mõeldud valdkonnast lähemalt huvitatuile. Keskkonnastatistikat avaldatakse ka statistika andmebaasis veebilehe www.stat.ee rubriigis “Statistika”.

Hind 149 kr
Levitatakse trükisena ja e-postiga

ISSN 1406-5460
ISBN 978-9985-74-405-5

Kakskeelne: eesti ja inglise
Formaat A4. 124 lk
Detsember 2007

*Tellija nimi (ettevõte):
*Kontaktisiku nimi:
*Postiaadress:
Arveaadress (kui erineb postiaadressist):
*Kontakttelefon:
*E-post:
</form>

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Taavi Majandustarkvara

Taavi Majandustarkvara iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

22. detsember 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Uudised

Tööriistad