Uuendused portaalis: tööpakkumised

Lisaks pidevalt vahetuvatele raamatupidajate tööpakkumistele meie
enda rubriigis kogusime suuremate tööportaalide finantsala pakkumised
ühele lehele, et oleks võimalik ühe hiireklõpsuga end kursis hoida kõigi ettevõtetega, kes mujal Internetis raamatupidajat otsivad.

Tööpakkumiste vaatamiseks on kaks võimalust. Esimene on liikuda nendeni läbi avalehe allosa, kus pruuni värvi kirja "Tööpakkumised" all nii meie portaali kuulutused kui ka link teiste portaalide finantsala pakkumisteni. Teine variant on valida küljemenüüst "Tööpakkumised" ning jõuda samasse kohta.

Suured, avalehel kuvatavad pakkumised jõuavad portaali läbi ettevõtete, kes pöörduvad ise Raamatupidaja.ee poole oma pakkumiste kuvamiseks. Üldjuhul tellitakse kuulutused nädalaks ajaks, mis tähendab, et kord nädalas rubriiki vaadates on tõenäoline, et leiad igal korral uued, erinevad tööpakkumised. Näiteks sel nädalal on üleval nelja ettevõtte kuulutused.

Teiste portaalide tööpakkumised kuvatakse otse suurest tööotsingu portaalidest: CV Keskus, CV Online, Vakants.ee, Hyppelaud, JobContactor. Viie suurportaali kuulutused on kogutud ühele lehele nii, et iga portaali pakkumised on omaette tabelis. Valikukriteeriumiks on see, et kõik tööpakkumised oleks seotud finantsvaldkonnaga, seega on teiste seas enim esindatud raamatupidajad, audiitorid, maksunõustajad, finantskontrollerid ja tellerid. Viie portaali peale kokku on praegu nähtavad üle 200 kuulutuse!

Osale arutelus

  • Maria Kupinskaja

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Books 8 on uue põlvkonna äritarkvara väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

22. detsember 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Uudised

Tööriistad