Uuendused portaalis: tööpakkumised

Lisaks pidevalt vahetuvatele raamatupidajate tööpakkumistele meie
enda rubriigis kogusime suuremate tööportaalide finantsala pakkumised
ühele lehele, et oleks võimalik ühe hiireklõpsuga end kursis hoida kõigi ettevõtetega, kes mujal Internetis raamatupidajat otsivad.

Tööpakkumiste vaatamiseks on kaks võimalust. Esimene on liikuda nendeni läbi avalehe allosa, kus pruuni värvi kirja "Tööpakkumised" all nii meie portaali kuulutused kui ka link teiste portaalide finantsala pakkumisteni. Teine variant on valida küljemenüüst "Tööpakkumised" ning jõuda samasse kohta.

Suured, avalehel kuvatavad pakkumised jõuavad portaali läbi ettevõtete, kes pöörduvad ise Raamatupidaja.ee poole oma pakkumiste kuvamiseks. Üldjuhul tellitakse kuulutused nädalaks ajaks, mis tähendab, et kord nädalas rubriiki vaadates on tõenäoline, et leiad igal korral uued, erinevad tööpakkumised. Näiteks sel nädalal on üleval nelja ettevõtte kuulutused.

Teiste portaalide tööpakkumised kuvatakse otse suurest tööotsingu portaalidest: CV Keskus, CV Online, Vakants.ee, Hyppelaud, JobContactor. Viie suurportaali kuulutused on kogutud ühele lehele nii, et iga portaali pakkumised on omaette tabelis. Valikukriteeriumiks on see, et kõik tööpakkumised oleks seotud finantsvaldkonnaga, seega on teiste seas enim esindatud raamatupidajad, audiitorid, maksunõustajad, finantskontrollerid ja tellerid. Viie portaali peale kokku on praegu nähtavad üle 200 kuulutuse!

Osale arutelus

  • Maria Kupinskaja

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad