PROFIT

Programmi nimiPROFIT

Programmi lühitutvustus
PROFIT on kasutajasõbralik majandustarkvara, seda on lihtne juurutada ja mugav kasutada. Programm on paindlik, võimaldades nii dokumentide ja kannete parandamist kui ka kustutamist ning töötamist üheaegselt minevikus, olevikus ja tulevikus. Olemas võimalus objektipõhist arvestust pidada ja erinevates valuutades arveldada. Bürooversioon lubab arvestust pidada piiramatule firmade arvule. PROFIT saab uuendada üle interneti ühe nupu vajutusega, arveid ja aruandeid saab PDF-i salvestada ja otse meilile lisada. PROFIT on ühekordne investeering - kõik versiooni uuendused on tasuta, samuti telefonikonsultatsioon. Hooldus-, arendus- vms lepingut sõlmima ei pea.

Kellele programm mõeldud on?
PROFIT sobib töövahendiks väikese ja keskmise suurusega ettevõtete juhtidele, raamatupidajatele, laopidajatele ja müügimeestele.

Programmi põhifunktsioonide nimekiri

finants, kassa
müügipakkumised, ostu- ja müügitellimused ning -arved
arveldused klientide ja hankijatega
laekumised, tasumised sh maksekorralduste eksport internetipankadesse
põhivara
palk
laomoodul sh tootmine
üüriarved

Lisainfo
programmi saab rentida, rendihind on 5% paketi maksumusest kuus, ja osta intressita järelmaksuga kolme kuu peale, kasutama saab koheselt programmi hakata.

Programmi hind
Moodulite hinnad algavad 750-st kroonist, soovituslike pakettide hinnad algavad 1500-st kroonist. Lisandub käibemaks. Väiksemalt paketilt hiljem suuremale üle minnes, tuleb tasuda ainult pakettide hinnavahe vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Milline on programmi ostmise järgne kasutajatugi?
Programmiga on kaasas kõikehõlmav elektrooniline juhend, mis versiooniuuendustega täieneb. Pidevalt täienev teadmiste baas internetis pakub vastused sageli esinevatele küsimustele. Profiti klienditugi telefoni ja e-posti teel on kõigile tasuta. Lepingut selleks sõlmima ei pea.

Kas programmi hinnale lisanduvad muud kulud?
PROFIT programmi soetamine on ühekordne investeering. Versiooniuuendused ja konsultatsioon telefoni ja meili teel on tasuta. Lepingut selleks sõlmima ei pea. Pakume ka tasulist koolitust ja nõustamist. Konsultatsiooni tunni hind meie kontoris on 300 krooni ja kliendi juures kohapeal 450 krooni. Lisandub käibemaks.

Kas on seatud piirangud sisestavate andmete hulgale?
Mahuline piirang puudub. Bürooversiooni omanikud saavad teha tööd piiramatu arvu firmadega.

Kas andmed on võimalik importida varem kasutusel olnud programmist?
Baasandmeid (firmad, kaubad jms) on üldjuhul võimalik importida, kasutades selleks meie abi. Täpsema info saamiseks palume ühendust võtta telefoni või e-posti teel.

Kas andmeid on võimalik eksportida Excelisse?
Andmeid on võimalik Excelisse eksportida.

Kas on võimalik muuta dokumentide kujundust (nt müügiarved?
Programmiga on tasuta kaasas aruandegeneraator, mis võimaldab luua ükskõik missuguseid aruandeid ja dokumendi blankette.

Kas on olemas kaugkasutusvõimalus Interneti kaudu?
Pakume programmi Replicator, mis võimaldab üle interneti andmevahetust korraldada.

Osale arutelus

  • Jaana Tihhanovski

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

Uudised

Tööriistad