iScala

Programmi nimi
iScala – tootja EPICOR

Programmi lühitutvustus 
iScala 2.3 on Scala uue põlvkonna ärihaldustarkvara, mis tagab reaalajas ühilduvuse nii ettevõtte eri paigus asuvate allüksuste vahel kui ka klientide, partnerite ja hankijate tarkvarasüsteemidega. Uuele platvormile üles ehitatud programm koosneb valikuliselt liidetavatest funktsioonipakettidest, mida omavahel kombineerides ja vajadusel ka kolmanda osapoole tarkvaratoodetega täiendades (näit.farmaatsiatööstusele loodud Scala Pharma) luuakse iga konkreetse ettevõtte spetsiifilistele vajadustele vastav süsteem. iScala uus paindlik platvorm võimaldab lisamoodulite abil luua ka kindlale kasutajarühmale suunatud tarkvarasüsteeme või kasutada suure kontserni tütarettevõtetes erinevaid funktsioonipakette, tagades samaaegselt allüksuste veatu ühilduvuse kogu kontserni ERP-süsteemiga.

Kellele programm mõeldud on?
Programm on mõeldud ettevõtetele, kelle eesmärgiks ei ole hetkelise „tulekahju” kustutamine vaid pikemas perspektiivis konkurentsieelise saavutamine.

Programmi põhifunktsioonide nimekiri

iScala 2.3 hõlmab endas erinevaid mooduleid:

Finantspakett: pearaamat, rahavoogude juhtimine, põhivarade haldus, ostureskontro, müügireskontro, kulukohad, võlakirjad, palk, konsolideerimine, eelarvestamine, kulude jagamine
Logistikapakett: materjalide haldus, ladu, tootmine, hankeahela haldus, ostuprotsessi haldus, keskladu
Projektijuhtimine: ressursside haldus (materjalid ja töötajad), projektide planeerimine ja arveldamine
Hoolduse juhtimise pakett: Välihooldus, korraline hooldus, hooldus-remont-uuendamine, kasutajatugi (helpdesk), ressursside haldus, lepingute haldus.
CRM pakett – kliendihalduspakett: Müügi automatiseerimine, kleidniteenindus ja – tugi, outlook integratsioon
Äriingo (BI) pakett: Query Desinger ja Analyzer, veebiaruandlus, Crystal Reports, OLAP andmebaasid, web portal,
Arenduspakett: VBA töövahendid, töövoogude disainer, kasutajaliidese disainer, käitussüsteemid
Üldplatform: ühtne platform, keeled, lokaliseerimine, valuutade haldus, maksumootor, ühtne halduskonsool, ühtsed kalendrid, pangaliides

Lisainfo
iScala 2.3 on rohkem kui 140 riigis ja 30 keeles kasutusel olev majandustarkvara, mille eeliseks on kohaliku seadusandlusega kohandatavus ning täielik integratsioon kontserni erinevate ettevõtete vahel.

Programmi hind
iScala litsentsi maksumus on kombinatsioon kasutavast funktsionaalsusest ning süsteemi samaaegsestest kasutajatest. Täpsem iScala litsentsi maksumus selgub kohtumisel, kus selgitatakse välja kliendi soov ning nägemus, milliseid tööprotsesse iScala toetama peab.

Milline on programmi ostmise järgne kasutajatugi?
iScala tugi peale programmi ostu jaotub kaheks: telefonikonsultatsioon, mis on igakuiselt tasutava arendustasu sees; konsultandi tugi kohapealt tehtavate tööde näol.

Kas programmi hinnale lisanduvad muud kulud?
iScala litsentsi soetamisel tuleb arvestada arendustasuga, milleks on 20 % litsentsi maksumusest. Arendustasu tasutakse igakuiste maksetena. Arendustasu garanteerib iScala kasutajale kõik versiooniuuendused samas funktsionaalsuses tasuta ning tasuta telefoni konsultatsiooni toepartnerilt. iScala projekti puhul tuleb arvestada ka juurutusega, mis projektiti mahub tunnivahemiku 120 – 480 tundi. Kõik edasised konsultatsioonid kuuluvad arveldamisele tunnihinna alusel.

Kas on seatud piirangud sisestavate andmete hulgale?
Andmete maht sisestamise poole pealt piiranguid ei sea. iScalas on võimalik teostada 99 ettevõtte raamatupidamist samas süsteemis.

Kas andmed on võimalik importida varem kasutusel olnud programmist?
Andmete importi iScalasse on võimalik teostada läbi iScala import-export tegevuste. Importida saab erinevates formaatidest (sql, excel (xls), txt, csv, xml, jpt). Eelistatuim formaat klientide poolt on xls ja txt, mis hõlbustab enne importi andmete korrastamist.

Kas andmeid on võimalik eksportida Excelisse?
Andmete export on võimalik teostada erinevatesse formaatidesse (excel, pdf, txt, sql, csv, rpt, xml jne).

Kas on võimalik muuta dokumentide kujundust (nt müügiarved)?
Dokumentide kujundust on võimalik muuta vastavalt kliendi soovile. Kasutada saab nii iScala enda sisemist aruandegeneraatorit või siis Crystal Reportsi, mis on üldtuntud aruandluse genereerimis vahend maailmas.

Kas on olemas kaugkasutusvõimalus Interneti kaudu?
iScala on kasutusel paljudes ettevõtetes, kelle kontorid on erinevates riikides. Sel juhul kasutatakse iScalat üle kauguhalduse ehk kasutajad logivad end terminal serverisse ning töötavad seal. Teine variant on võtta kasutusele iScala poolt tunnustatud VPN lahendused nagu Citrix, mis võimaldab üle turvatud kanali ligipääsu serverisse, kus asub Scala.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

MAXIMA EESTI OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Fontes PMP OÜ

22. oktoober 2018

Uudised

Tööriistad