Uuendused Raamatupidaja.ee portaalis

2006. aasta sügisel Raamatupidaja.ee meeskonnas toimunud muudatused tõid uuendustuuled ka portaali. Oleme tegutsenud veebilehe mugavamaks ja lihtsamaks muutumise nimel, otsinud uusi võimalusi külastaja köitmiseks ja kasulike rubriikide loomiseks. Muutunud on üksjagu. Tähtsamast väärib nimetamist:

Kujundus

Tõime varem avalehe allosas asunud sisukorra küljemenüüsse, et see portaalis liikudes alati mugavalt käepärast oleks. Töövahendite tarvis broneerimise päisemenüü: nüüd on kalkulaatorid, blanketid, inglise-eesti-inglise sõnastikud, seadused, Internetipangad, kalender ja vajalikud viidad alati silmade kõrgusel olemas.

Hoia portaalil silma peal: mõned disainiuuendused on alles ees!Sisu ja struktuur

Vaatasime kriitilise pilguga üle kõik artiklid: liigutasime need sobivatesse teemakaustadesse, kustutasime topeltkuvamised, küljendasime, parandasime/kustutasime vananenud linke, reastasime kronoloogilises järjekorras, panime selgemad pealkirjad.

Jätsime varasema mitmekümne teemakausta asemel 7 peateemat (koos mõnede alateemadega):

Töövahendid

 • Kalkulaatorite alt leiad nüüd üle 30 erineva kalkulaatori palga arvestamiseks, mõõtühikute teisendamiseks, odava telefonipaketi ja IBAN numbri leidmiseks, laenumakse arvutamiseks jpm.
 • Blankettide alt saad endale tellida kogumiku raamatupidamises vajaminevatest dokumentidest.
 • Inglise-Eesti sõnastikust on abi eelkõige raamatupidamistekstide tõlkimisel.
 • Seaduste rubriigis on rida enamkasutatavaid õigusakte, mis avanevad nüüd samas portaalis Riigi Teataja abil: ei mingeid pop-up aknaid ega vananenud tekste, kõik aktid uuenevad vastavalt nende muutmisele. Samas saad kasutada ka Riigi Teataja otsingut.
 • Pankade lehel leiad otseteed kõigi üheksa Internetipanga keskkondadesse.
 • Kalendris on kirjas tähtsamad maksutähtajad, igakuine tööpäevade ja -tundide arv, riigipühad jm.
 • Viitade alla oleme kogunenud linke teistele Interneti lehekülgedele, mida raamatupidaja töös võib vaja minna: riigiasutused, teabeotsing, valuutakursid, blankettide näidised jpm.

Mitmesugust

 • Koolituskalendrile lisandus nimekiri koolidest, kus raamatupidamist õppida saab koos õppetingimuste lühitutvustuse, kontaktandmete ja fotoga.
 • Tööpakkumiste lehele on koondatud raamatupidajate tööpakkumised suurtest tööpakkumiste keskkondadest: CV Keskus, Hyppelaud, Vakants, lisandumas on CV-Online ja JobContactor. Ära kuluta aega erinevatest portaalidest töö otsimisele, vaata seda lehte - siin on sama teave ühes kohas koos.
 • Tarkvara lehele on jätkuvalt lisandumas erinevate majandustarkvarade võrdlus: mitte tavalised reklaamtekstid, vaid lühikesed ja lihtsad kokkuvõtted.
 • Erialakirjanduse rubriiki lisandub lähipäevil terve raamatukogu! Tuleb: nimekiri raamatupidamis-, maksu-, tööõiguskirjandusest, kõigi trükiste sisukokkuvõtted ja isegi tellimissüsteem, et huvitava raamatu enda riiulisse saaksid. Kas küsime suuremat hinda kui Interneti raamatupood? Ei.
 • Konverentside all on kõigi möödunud konverentside materjalid mugavalt koos.

Osale arutelus

 • Maria Kupinskaja

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

PLM GRUPP EESTI OÜ is looking for ACCOUNTANT

Manpower OÜ

06. juuni 2018

Uudised

Tööriistad