Eeva Majandustarkvara

Programmi nimiEeva Majandustarkvara

Programmi lühitutvustus
Eeva Majandustarkvara on arendatud alates 1991 a. ja praegu on ta kasutusel 1500s ettevõttes Eestis ja naaberriikides. Programm on tehtud lähtudes Eesti ettevõtte vajadustest ning optimiseeritud Eesti oludele. Olemas on tootjapoolne kohalik tugi. Programm koosneb osadest: pearaamat, dokumendid, ladu, palk, kaader, põhivara, tootmine, kassasüsteem, makseterminal, pangaliidesed, üüriarvestus, klient-serveri server, veebiserver, kliendihaldus. Ettevõte saab valida talle vajalikud osad.

Kellele programm mõeldud on?

raamatupidajad - raamatupidamise tegemine, vajadusel ka mitmele ettevõttele
müügiettevõtted - põhjalik müügi analüüs
tootmisettevõtted - kalkulatsioonid, omahinna arvutus
poed - kassasüsteem, pangakaardi maksed
riigiasutused - Eeva riigitarkvara
elamute haldajad, korteriühistud - Eeva üüriarvestus
kaadritöötajad - Eeva kaadriarvestus
toitlustusetteõtted - retseptid, lauad, kaardimaksed
müügiinimesed - Eeva kliendihaldus

Programmi põhifunktsioonid

Pearaamat. Päevaraamat, pearaamat, kassa-, panga-, avansiraamat, käibeandmikud, bilanss, kasumiaruanne, käibedeklaratsioon, liitlausendid, rahavoo ja finantsnäitajate aruanded. Kulude, tulude, bilansi graafiline analüüs. Eelarve.Dokumendid. Müügi- ja ostuarve, ettemaksete arvestus, kassaorder, maksekorraldus, avansiaruanne, lepingud, muud dokumendid. Müügi- ja ostureskontro. Rahavoo analüüs.Ladu: Saateleht, vastuvõtuakt, sisekäive, kuluks kandmine, pakkumine, tellimus, ostutellimus. Käibeandmikud, seisu aruanded, kartoteegid. Käibekiirus, efektiivsus. Enim ostnud kliendid, enim müüdud kaubad jm. pingeread. Graafiline müügi analüüs, risttabelid.Palk, kaader: palga koondtabelid, palgalipikud, palgakaardid, tõend TSM, maksudeklaratsioon TSD. Maksekorralduste moodustamine dokumentide osale. Kaadri, statistika, haigekassa, saadaolevate puhkuste aruanded. Isikukaart.Kliendihaldus: Kontaktisikute tabel, e-mailide saatmine. Kirjade haldamine.Eeva klient-serveri server. Töö läbi interneti tavalise Eeva kasutajaliidesega, PostgreSQL serveri kasutades.Põhivara: Kulum, sisekäive, liikumine, inventuur, põhivara kaart. Amordi arvutus.Kassasüsteem. Tšekiprinteri, ribakoodilugeja, kassasahtli, kliendinäidiku juhtimine. Mitme avatud arve võimalus. Tellimuse, ettemaksete võimalus.Kaardimakse terminal. Maksekaartide (deebet ja kreeditkaardid) autoriseerimine läbi interneti, kiipkaardid. Ühendus Eeva kassasüsteemiga.Tootmise lisamoodul laole. Ühiku omahind, kalkulatsioon, komplektid, otse- ja kaudkulu.Üüriarvestuse lisamoodul dokumentide osale. Arvete moodustamine korteri pindala, näitude ja elanike arvu järgi.Hansapanga, Ühispanga jm pangaühendusedEeva veebiserver. Töö programmiga läbi interneti, veebilehtisejat kasutades, ilma et klientarvutisse oleks vaja Eeva klienti paigaldada.

Lisainfo
Kõiki aruandeid saab võtta erinevates keeltes:vene, inglise, saksa,soome, läti. Omakujundatud aruanne tõlgitakse automaatselt kasutades.

Programmi hind
www.eetasoft.ee/eva-hind.htm

Milline on programmi ostmise järgne kasutajatugi?
Võimalik on sõlmida tugileping.

Kas programmi hinnale lisanduvad muud kulud?
Programmi on võimalik kasutada hinnakirjas toodud hinnaga. Võimalik on sõlmida versiooniuuenduseks arendusleping ning tellida lisateenuseid.

Kas on seatud piirangud sisestavate andmete hulgale?
Andmemahule piiranguid pole.

Kas andmed on võimalik importida varem kasutusel olnud programmist?
Programmi kasutuselevõtmisel kannab Eetasoft soovi korral põhiandmed vanast programmist üle.

Kas andmeid on võimalik eksportida Excelisse?
Eeva aruandeid saab salvestada Openoffice 2-e ja uude Excelisse. Võimalik on kaks reziimi: kas eksportida aruande alusandmed või siis eksportida terve aruanne nii, et kujundus säilib. Lisaks on olemas ekspordivõimalused PDFi, Wordi, puhvrisse, tekstifaili jm. formaatidesse.

Kas on võimalik muuta dokumentide kujundust (nt müügiarved)?
Eevaga on kaasas aruandegeneraator. Kõigi dokumentide ja aruannete kujundust saab muuta, lisada uusi vorme.

Kas on olemas kaugkasutusvõimalus Interneti kaudu?
Eeva klient-serverversioon lubab töötada läbi interneti tavalise Eeva mugava kasutajaliidesega. Eeva veebiserver lubab töötada lõbi internetibrauseri, ilma klientarvutisse lisatarkvara paigaldamata.

Osale arutelus

  • Eetasoft

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad