Vastab Arne Kaasik

Kes
ma olen?

Olen tegutsenud nõustavas müügis müügiinimesest kuni ettevõtte juhini ca 12 aastat, seda IT ja professionaalsete teenuste ettevõtetes. Viimased 9 aastat olen olnud seotud eelkõige keerukate tarkvarasüsteemide terviklahenduste müügi korraldamise ja juhtimisega. Tunnen, et minu jaoks on “müük iga hinna eest” jäänud selgelt aastate hämarusse, mil nii kogemusi kui teadmisi nappis.
Tänaseks olen jõudnud arusaamisele, et võin ja suudan siinkohal ka teistele head nõu anda. Oma tulevikuplaanides loodan ühelt poolt koos partnerite ja kolleegidega arendada meie ettevõtteid veelgi kliendikesksemaks, et luua ja toetada jätkuvalt innovatiivseid kasulikke lahendusi. Teisalt näen meie selget panust ka IT teenuste sektori arengusse – suurendamaks meievahelist koostööd ja üldist võimekust kvaliteetsete kasulike lahenduste loomisel.

Mida tähendab minu jaoks raamatupidamine/raamatupidaja?

Tööalaselt on raamatupidaja minu jaoks “varakambri hoidja” – väärtuslik ja oluline inimene ettevõttes, kes meie varadel silma peal hoiab ning korda peab. Inimestena on raamatupidajad tavalised ja normaalsed, soojad ning naeratavad kolleegid, mitte tingimata mustade sarvraamidega prillidega ranged pedandid. Ise ma kahjuks suur korraarmastaja ei ole, seda enam aga suhtun respekti ja lugupidamisega raamatupidajatesse, ning tean, et neilt saab alati tuge, nõu ning eeskuju oma isiklike tegevuste planeerimisel ja arvestamisel.

Millised on need väärtused, mis annavad minu elule suuna?

Minu motoks on corde et mente et manu – südame, mõistuse ja käega. Tööalaste eesmärkide kõrval jääb selgeks prioriteediks tasakaal pere ja sõprade, hobide ja vaba aja vahel. Olen õnnelik oma pere üle, samavõrd on mul vedanud partnerite ja kolleegidega, kellega igapäevaselt koos tegutsen. Kurvastab see, kui inimesed põlevad läbi, kui juhid on ebaausad kolleegide ja konkurentide suhtes, kui raha valitseb mõistuse üle…

Sinule, hea konverentsil osaleja, tahan öelda et..


Püüa haarata võimalikult paljut sellel konverentsil, aga ära unusta leidmast enda jaoks seda olulist ning just sellele pühendumast. Usalda julgelt kolleegide ja lektorite kogemusi, aga mõõda neid arukalt ja ära kõhkle suhelda Sinu jaoks lahtiseks jäänud teemadel ka pärast konverentsi. Kõige selle kõrval planeeri teadlikult oma isiklikku arengut - selleks on konverentsi(järgne) aeg hea verstapost.
Õpi oma vigadest ja räägi neist avameelselt ka kolleegidele.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

TALOT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Talot AS

30. september 2018

RICKMAN TRADE OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Rickman Trade OÜ

23. september 2018

BALTIC CONNEXIONS OÜ otsib OSTUASSISTENT-RAAMATUPIDAJAT

Baltic Connexions OÜ

28. september 2018

Uudised

Tööriistad