Vastab Külli Tapupere

Kes
ma olen?

Olen lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi majandusteaduskonna teeninduse ökonoomika ja organiseerimise eriala. Raamatupidamise töö juurde tõi mind juhus, kus meie töökollektiivis oli vaja kiiresti leida asendaja haigestunud pearaamatupidajale. Olen tänulik ettevõtte juhile, kes julges lubada asuda pearaamatupidaja kohale inimesel, kel polnud mingisugust kogemust. Tulemus on see, et olen jäänud raamatupidamise juurde tänaseni ja mulle meeldib see töö. Ehitusettevõttes töötamise kogemust on kogunenud üle 10 aasta, erinevatel ajajärkudel on olnud suurem osakaal kas raamatupidamisel või finantsjuhtimisel.

Mida tähendab minu jaoks raamatupidamine/raamatupidaja?

Arvan, et raamatupidamine on loogiline ja huvitav. Kui numbreid hoolega vaadata, siis "räägivad" need paljustki ning esile tulevad põnevad seosed. Koos muutustega majanduses on muutunud ka raamatupidaja roll. Täna võiks öelda, et raamatupidaja ülesanne on mõista tehingu sisu ning kirjeldada seda raamatupidamise keeles. Aeg, kus raamatupidaja oli pelgalt numbrite liitja ja lahutaja, on kindlalt minevik.

Millised on need väärtused, mis annavad minu elule suuna?

Ma arvan, et väärtusi loovad inimesed minu ümber - pereliikmed (kaasa arvatud taksikoer Ruudi!), sõbrad, tuttavad, töökaaslased... ehk inimesed, kellega saan oma mõtteid jagada ning kelle poole saan pöörduda nii heas kui halvas. Püüan käituda ja tegutseda niimoodi, et minu ümber oleks just selliseid inimesi.

Sinule, hea konverentsil osaleja, tahan meele rahustuseks ja tasakaalu säilitamiseks meenutada Assisi Püha Franciscuse palvet, ehk leiate teiegi midagi endale kasulikku sellest mõttereast:

"Issand! Anna mulle jõudu leppida asjadega, mida ma muuta ei saa, julgust muuta asju, mis on minu võimuses ja mõistust, et alati nende vahel vahet teha".

Osale arutelus

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Taavi Majandustarkvara

Taavi Majandustarkvara iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad