Vastab Külli Tapupere

Kes
ma olen?

Olen lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi majandusteaduskonna teeninduse ökonoomika ja organiseerimise eriala. Raamatupidamise töö juurde tõi mind juhus, kus meie töökollektiivis oli vaja kiiresti leida asendaja haigestunud pearaamatupidajale. Olen tänulik ettevõtte juhile, kes julges lubada asuda pearaamatupidaja kohale inimesel, kel polnud mingisugust kogemust. Tulemus on see, et olen jäänud raamatupidamise juurde tänaseni ja mulle meeldib see töö. Ehitusettevõttes töötamise kogemust on kogunenud üle 10 aasta, erinevatel ajajärkudel on olnud suurem osakaal kas raamatupidamisel või finantsjuhtimisel.

Mida tähendab minu jaoks raamatupidamine/raamatupidaja?

Arvan, et raamatupidamine on loogiline ja huvitav. Kui numbreid hoolega vaadata, siis "räägivad" need paljustki ning esile tulevad põnevad seosed. Koos muutustega majanduses on muutunud ka raamatupidaja roll. Täna võiks öelda, et raamatupidaja ülesanne on mõista tehingu sisu ning kirjeldada seda raamatupidamise keeles. Aeg, kus raamatupidaja oli pelgalt numbrite liitja ja lahutaja, on kindlalt minevik.

Millised on need väärtused, mis annavad minu elule suuna?

Ma arvan, et väärtusi loovad inimesed minu ümber - pereliikmed (kaasa arvatud taksikoer Ruudi!), sõbrad, tuttavad, töökaaslased... ehk inimesed, kellega saan oma mõtteid jagada ning kelle poole saan pöörduda nii heas kui halvas. Püüan käituda ja tegutseda niimoodi, et minu ümber oleks just selliseid inimesi.

Sinule, hea konverentsil osaleja, tahan meele rahustuseks ja tasakaalu säilitamiseks meenutada Assisi Püha Franciscuse palvet, ehk leiate teiegi midagi endale kasulikku sellest mõttereast:

"Issand! Anna mulle jõudu leppida asjadega, mida ma muuta ei saa, julgust muuta asju, mis on minu võimuses ja mõistust, et alati nende vahel vahet teha".

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

22. detsember 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Uudised

Tööriistad