Vastab Heli Raidve

Kes ma olen?

Olen üle 10 aasta tegelenud tööõigusega, alates 1997. aastast Heli Raidve Tööõigusabi AS juhataja ja jurist. Nõustan põhiliselt tööandjaid tööõiguse alaselt, esindan töövaidluskomisjonis ja kohtus. Olen Äripäeva Kirjastuse poolt välja antud "Tööõiguse käsiraamatu" üks autoreid. Eesti Konverentsikeskuse, Eesti Maksumaksjate Liidu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Eesti Õiguskeskuse, Preismann Koolituse, Tallinna Konverentside jt lektor. Õpin Tartu Ülikoolis magistriõppes õigusteadust. Äripäeva juhtimiskolleegiumi liige, Eesti Naisettevõtjate Liidu asutajaliige, Tallinna NNKÜ-NMKÜ juhatuse liige, AS Allecto nõukogu liige.

Mida tähendab minu jaoks raamatupidamine/raamatupidaja?

Raamatupidaja on minu arvates tööandja mõistus ja südametunnistus ühes isikus. Temast sõltub väga suurel määral, kas äriühingu tegevus on teiste isikute (s.h töötajate, partnerite, klientide, riigi jt) suhtes õiglane ja seaduslik.

Millised on need väärtused, mis annavad minu elule suuna?

Armastan oma lähedasi ja lapsi. Aktsepteerin inimeste õigust isiklikule arvamusele ja veendumustele. Austan tarku ja suure südamega inimesi ning hindan inimesi, kes suudavad õppida, elus oma koha leida ja sellest rõõmu tunda. Tunnen uhkust, et olen suutnud anda kolmele lapsele turvalise kodu ja kasvatada nad tublideks noorteks inimesteks. Ja arvestades, kui üürike on elu, püüan tänuga kasutada iga päeva nii, et sellest tunneks rõõmu nii inimesed minu ümber kui ka mina ise.

Sinule, hea konverentsil osaleja, tahan öelda et...

Oled raamatupidaja elukutset valides teinud õige ja tänuväärse otsuse. Sul on huvitav ja vaheldusrikas töö, mis annab igal päeval võimaluse võtta vastu väljakutseid ja suhelda selle käigus huvitavate inimestega. Sa oskad tööd, mis toidab ja millega mitte kunagi nälga ei jää. Sul on võimalus olla teistele kasulik, õppida juurde, saada veel paremaks ja võtta vastu uus väljakutse. Ja kuna Sul on võimalik osaleda konverentsil, siis on Sul ilmselt ka tubli tööandja, kes Sind hindab ja Sinu õppimise soovi toetab. Edu ja jõudu Sulle ning päikest igasse päeva!

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad