Liitu rohelistega!

Eesti vajab
rohelist ilmavaadet kandvat erakonda!

Erakonna põhieesmärk on

säilitada inimese ja muu looduse koosolemisvõime

võimaldada Eestis vabalt, harmooniliselt ja tuleviku suhtes rahulikult elada

Rohelise Erakonna Algatusgrupp peab oluliseks otsedemokraatia juurutamist Eesti poliitilises süsteemis, energiatootmise arukaks ja säästlikuks muutmist, kompleksset hoolt inimese tervise eest ja loodusvarade kasutamise üle õiglast otsustamist.

Rohelise Erakonna Algatusgrupi dokumentide, põhimõtete ja senise liikmeskonna kohta saate lugeda aadressilt http://roheline.erakond.ee/ Samas on ka liikmeksastumise avalduse vormid, mis palume saata aadressil Rohelise erakonna algatusgrupp, Rävala pst 8, B202, Tallinn või tuua kohale Rohelise Erakonna Algatusgrupi üldkoosolekule Suure-Jaanis.

Inimesed, kelle jaoks keskkonnasäästlikult toimiva ühiskonna tekkele kaasa aitamine on oluline - liituge Rohelise Erakonna Algatusgrupiga! Iga inimese tänastest otsustest sõltub homne nii Eestis kui kogu Maal!

Kontaktandmed:

Tallinnas: Rohelise erakonna algatusgrupp, Rävala pst 8, B202, 10143Tallinn
Anti Poolamets tel. 56914374, Maret Merisaar tel 6413 281 e-post: roheline@online.ee

Tartus: Toomas Trapido tel. 55 570010, e-post: toomas@elfond.ee, Ruth Tammeorg tel. 55 603080, e-post: ruth_tamme@yahoo.co.uk

Urvastes: Airi Hallik tel.52 06001, e-post: airi.hallik@gmail.com

Osale arutelus

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad