Klubikoolitus Keila mõisas august 2006

Seekordseks klubiürituse toimumise kohaks oli Keila Mõis, kus tänaseks tegutseb Harjumaa muuseum.

Tänane Harjumaa muuseumi hoone on ehitatud 19. saj algul, 20. saj algul lisati teine korrus. 1920.-30. aastail tegutses mõisas põllutöökool. Maja on korduvalt ümber ehitatud.

Muuseumis tegeldakse Harjumaa mineviku ja kultuurilooga seotud materjalide ja informatsiooni kogumise, säilitamise ja vahendamise ning uurimistööga. Riiklikult finantseeritava maakonnamuuseumina juhendab muuseum Harjumaal tegutsevaid väikemuuseume. Samuti toimuvad mõisahoones erinevad üritused ning seminarid.

Aset leidis üritus 17.augustil ning osavõtjaid oli 20 inimese ringis. Grupp oli piisavalt suur, et oli tore, kuid samas jäi võimalust kuuata detailsemalt muuseumitutvustust.

Kuna august on ikkagi veel puhkuste ja suvekuu, siis seminariteemaks valisime seekord
„Kuidas mina saan mõjutada mind ümbritsevat keskkonda?”. Nagu ka teemast näha, ei olnud tegemist seekord süvapsühholoogilise analüüsiga vaid hoopis ATP Koolituse juhendaja Sigridi näpunäidete järgi õppisime ja arutasime kuidas muuta oma kontorit, töökohta või ükskõik millist mind ümbritsevat paika lillede ja kaunistuste abil kaunimaks. Ning kaunim keskkond loob ka kahlemata parema meeleolu.

Koolitusele järgnes kosutav lõunasöök, mis sedakorda toimus piknikustiilis mõisahoone verandal. Kõht sai täis ja võis asuda edasi tegutsema.

Järgnes ekskursioon muuseumis, kus giid näitas väljapanekuid, tutvustas ajalugu ning andis üsna hea ülevaate nii majast, linnusest kui esemetest, mida sai uurida seintel ja laudadel.

Ürituse lõpus toimus ka juba traditsiooniks saanud loosimine. Seekord läksid loosi raamatud Elmatarilt ning Nivea kingitusi. Rahulolevatest nägudest võis näha, et ürituse võib igati õnnestunuks lugeda.

Täname osalejaid ja kohtumiseni 26.septembril Sausti mõisas, kus seminariteemaks „Kuidas mõista Sind ja Mind”!

Osale arutelus

  • Ivica Mägi

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad