Klubikoolitus Keila mõisas august 2006

Seekordseks klubiürituse toimumise kohaks oli Keila Mõis, kus tänaseks tegutseb Harjumaa muuseum.

Tänane Harjumaa muuseumi hoone on ehitatud 19. saj algul, 20. saj algul lisati teine korrus. 1920.-30. aastail tegutses mõisas põllutöökool. Maja on korduvalt ümber ehitatud.

Muuseumis tegeldakse Harjumaa mineviku ja kultuurilooga seotud materjalide ja informatsiooni kogumise, säilitamise ja vahendamise ning uurimistööga. Riiklikult finantseeritava maakonnamuuseumina juhendab muuseum Harjumaal tegutsevaid väikemuuseume. Samuti toimuvad mõisahoones erinevad üritused ning seminarid.

Aset leidis üritus 17.augustil ning osavõtjaid oli 20 inimese ringis. Grupp oli piisavalt suur, et oli tore, kuid samas jäi võimalust kuuata detailsemalt muuseumitutvustust.

Kuna august on ikkagi veel puhkuste ja suvekuu, siis seminariteemaks valisime seekord
„Kuidas mina saan mõjutada mind ümbritsevat keskkonda?”. Nagu ka teemast näha, ei olnud tegemist seekord süvapsühholoogilise analüüsiga vaid hoopis ATP Koolituse juhendaja Sigridi näpunäidete järgi õppisime ja arutasime kuidas muuta oma kontorit, töökohta või ükskõik millist mind ümbritsevat paika lillede ja kaunistuste abil kaunimaks. Ning kaunim keskkond loob ka kahlemata parema meeleolu.

Koolitusele järgnes kosutav lõunasöök, mis sedakorda toimus piknikustiilis mõisahoone verandal. Kõht sai täis ja võis asuda edasi tegutsema.

Järgnes ekskursioon muuseumis, kus giid näitas väljapanekuid, tutvustas ajalugu ning andis üsna hea ülevaate nii majast, linnusest kui esemetest, mida sai uurida seintel ja laudadel.

Ürituse lõpus toimus ka juba traditsiooniks saanud loosimine. Seekord läksid loosi raamatud Elmatarilt ning Nivea kingitusi. Rahulolevatest nägudest võis näha, et ürituse võib igati õnnestunuks lugeda.

Täname osalejaid ja kohtumiseni 26.septembril Sausti mõisas, kus seminariteemaks „Kuidas mõista Sind ja Mind”!

Osale arutelus

  • Ivica Mägi

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad