Noppeid Taagepera Lossis toimunud suveklubi tagasiside lehtedelt

Siit saad lugeda noppeid tagasisidelehtedest:

Kuna olin puhkusel ja pea puhkuseplaane täis, siis kohale jõudes oli esimene ehmatus järgmine - kuidas nii palju nii kiiresti jõuab teha? Aga tegelikkus näitas, et jõuab ikka küll. Programmi mitmekesisus pakkus kõigile midagi. meeldis, et naised olid nii teokad ja kõigist üritustest võtsid aktiivselt osa. Tavaliselt kipuvad raamatupidajad olema passiivsed. Koht oli väga ilus. Majutuse ja toitlustusega võis igati rahule jääda. Tore, et olid organiseeritud kohvipoisid, kellelt võis iga hetk värsket kohvi saada. Sellises kohas on lausa lust puhata. Loodan järgmisteks suvepäevadeks sama ilusat kohta. Kogu üritus oligi üdini positiivne ja pakkus 2 päeva meeldivat vaheldust igapäevarutiinile. Inimesed olid sõbralikud ja rõõmsameelsed. Koht oli suurepärane. Pakkus tõelist lõõgatust. Puhata sai linna mürast. Toitlustus oli hea, kõhu sai täis ja tuju heaks. Rahule jäin väga.Huvitav kohtumine oma lapsepõlve radadega,olen lapseeas palju aega selles lossis veetnud,kuna seal töötas mu sõbranna ema. Rahulolu sellega seonduvas oli maksimaalne. Kuna mina ei olnud sellisest kohast varem kuulnud midagi, siis oli väga huvitav leida midagi uut. Aitäh toreda ürituse eest! 2 päeva täielikku “maandust” kulus küll väga ära. Programm oli ootustest paremToimumise koht oli võrratult kena ning päris kerge oli sinna sõita. Majutus ja toitlustus olid tasemel. Looduses ürituse kohta oli ajarütm mõnus.Meeldivalt ja üllatuslikult palju sai kingitusi. Tänan! See oli parim, et isiklikult ei kohanud kordagi ühtki pahatujulist - kogu õhkkond oli ikkagi väga positiivse olekuga, mis tegelt jätabki parima mälestuse . Ja veelkord see, et ei olnud "tühja õhuga" aega programmis. Kõige rohkem meeldis kohtumine Arne Lauriga :) Koht oli ideaalselt valitud, kaugel kodukohast, et ennast välja lülitada. Loodan et tuleb veel kaunite eesti mõisate külastusi Minu arust on Teil kõik alati nii paigas ja hästi organiseeritud, et isegi ei olnud aega muude asjade peale mõeldagi. See oli just vahva et oli 2 päeva ja said ennast täiesti välja lülitada töö asjadest. Ja said inimeste suhelda kellel kõigil on sama eriala ja samad mured ja rõõmud. Aeg oli ka hea sest eks enamustel ju aastaaruanded valmis ja selline lõõgastav "puhkus" kulus meile kõigile ära..

Osale arutelus

  • Ivica Mägi

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Ramirent Shared Services AS is looking for a GENERAL LEDGER ACCOUNTANT

Ramirent Shared Services AS

27. november 2017

Manpower is looking for a CHIEF ACCOUNTANT

Manpower OÜ

03. detsember 2017

Uudised

Tööriistad