eSTAT -ga liitunud 2475 ettevõtet ja asutust

Alates selle aasta veebruarist on andmeesitajate käsutuses olnud veebipõhine aruannete esitamise kanal eSTAT, millega on praeguseks liitunud 2475 ettevõtet ja asutust.

Seni ei ole paljud ettevõtted veel avastanud eSTATi kasutamise eeliseid. Liitunud ettevõtetelt saadud tagasiside aga näitab, et eSTATi peetakse mugavaks ja kiireks andmeedastuskanaliks. eSTAT juurutatigi eelkõige ettevõtete paremaks teenindamiseks: ühest küljest on ettevõtetel mugavam aruandeid esitada, kuid samas kiireneb ka andmetöötlus ja statistika jõuab kiiremini avalikkuse ette. Niisiis on kasu mitmepoolne.

Küsimused, mida senini põhiliselt küsitud on, puudutavad kasutajaõiguse taotluse plangi leidmist. Plank asub aadressil https://eSTAT.stat.ee. eSTATi lingi leiate ka raamatupidaja.ee veebilehelt rubriigist “Vajalikud lingid”. Mitmeid kasutajaõiguse taotlusi on saadetud faksiga, kuid kahjuks ei saa Statistikaamet neid menetleda. Kasutajaõiguse taotlus on dokument, mille esitaja peab olema ettevõtte juriidilisse registrisse kantud esindusõiguslik isik. Kasutajaõiguse taotlus peab olema paberil või digitaalselt allkirjastatud ja saadetud Statistikaametisse vastavalt postiga või e-postiga.

Kui teil tekib küsimusi, pöörduge klienditoe poole telefonil 625 9100 või e-postiga klienditugi@stat.ee.

Osale arutelus

  • Triin Liik

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Standard Books on kõige laiemate võimalustega äritarkvara!

Põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

IuteCredit Europe otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Executive Lab Seach OÜ

03. mai 2018

Tamro Eesti otsib RAAMATUPIDAJAT

Tamro Baltics OÜ

01. mai 2018

KAITSELIIDU PEASTAAP otsib VANEMRAAMATUPIDAJA

Eesti Kaitseväe Värbamiskeskus

02. mai 2018

Uudised

Tööriistad