Ametnike koolitamiseks saab taas toetust

Riigikantselei kutsub kõiki riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametiasutusi taotlema toetust juhtimiskoolituseks ja välismaal staþeerimiseks. Alates 14. augustist saab juba neljandat korda esitada taotlusi toetuse saamiseks Euroopa Sotsiaalfondist (ESF) haldussuutlikkuse tõstmise meetme raames, mille ees-märk on riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametiasutuste töötajate ametialaste oskuste arendamine ning juhtimiskvaliteedi parandamine. Kolme taotlusvooru projektide raames saab koolitust kokku üle 4500 ametniku. Esimese taotlusvooru lõppenud projektide põhjal on keskmine osalejate rahulolu juhtimiskoolituste ja stipendiumiprogrammidega üle 95%. Juhtimisoskuste arendamine Kolmanda taotlusvooru juhtimiskoolituse alameetme raames toetatakse süsteemseid koolitusprojekte ja arenguprogramme, millega tõstetakse nii tipp- kui ka keskastme juhtide juhtimisvõimekust. Stipendiumiprogrammi alameetme raames toetatakse ametnike sta?eerimist Ühendkuningriigi, Iirimaa, Taani, Saksamaa ja Euroopa Liidu administratsioonide juures. Näiteks Pärnu maavalitsuse ja Lääne-Eesti päästekeskuse ametnikud lähevad sta?eerima Saksamaa Cuxhaveni maavalitsuse juurde, et õppida kriisireguleerimist ja -juhtimist ning rannikualade kaitse planeerimist. Keskse koolituse alameetme raames viiakse läbi koolitus- ja arendustegevusi, mis toetavad oluliste muudatuste rakendamist kogu avalikus teenistuses. Lisaks toetatakse avaliku teenistuse tippjuhtide arendamist. Neljanda taotlusvooru lõpp-tähtaeg on 2. oktoober, seega on veel piisavalt aega, et oma projekt läbi mõelda ning taotlus esitada. Hästi valitud ja põhjendatud eesmärk ning korrektselt vormistatud taotlus on eduka taotlemise võti. Koolitustoetus Ametnike koolitamiseks kokku 38,8 miljonit: •• Kolme taotlusvooru raames esitatud 118 taotlusest said positiivse rahastusotsuse 82 projekti kogumaksumusega 25,4 miljonit krooni. •• Haldussuutlikkuse tõstmise meetme rahaline kogumaht koos kaasfinantseeringuga aastateks 2004–2006 on 38,8 miljonit krooni. •• Neljandas taotlusvoorus on ESF-i kaasrahastatav eelarve juhtimiskoolituse alameetmes 4,2 ja stipendiumiprogrammi alameetmes 1,5 miljonit krooni. •• Lisainfo: www.riigikantselei.ee/haldusmeede

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

22. detsember 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Uudised

Tööriistad