Välisriikide riigihangetel tekkivate probleemide osas on võimalik Eestist abi küsida

Kui Eesti ettevõtjal
tekib probleem riigihangetel teistes Euroopa Liidu liikmesriigis, Euroopa
Majanduspiirkonna lepinguriigis või EL-iga assotseerunud riigis on võimalik
kasutada riigihangete kontaktisikute võrgustiku abi, kuhu kuuluvad ka Eesti
esindajad Rahandusministeeriumist.

Riigihangete kontaktisikute võrgustiku eesmärgiks on aidata tekkinud probleeme võimalikult kiirest mitteametlikul teel lahendada, selleks et tagada piiriülese konkurentsi toimimine riigihangetel. Olukorras, kus Eesti ettevõtjal tekib probleem riigihankel nimetatud riikides, saab ta ühendust võtta Eesti kontaktisikuga, kes seejärel kontakteerub vastava riigi kontaktisikuga. Viimane võtab ühendust ostjaga oma riigis probleemi selgitamiseks ja lahendamiseks. Eesti kontaktisikud riigihangete võrgustikus on Rahandusministeeriumi Riigiabi- ja riigihangete talituse juhataja Aime Võsu (aime.vosu@fin.ee, 611 3215) ja peaspetsialist Veiko Vaske (veiko.vaske@fin.ee, 611 3252).

 

Kirjelduse kontaktisikute võrgustiku toimimise kohta ja kontaktisikute nimekirja kõigis võrgustikuga liitunud riikidest võib leida aadressil http://www.minefi.gouv.fr/daj/marches_publics/ppn/ppn-anglais/a1.htm

 


Osale arutelus

  • Lea Aasamaa

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad