Tule Kuningas Arthuri Galale!

Näitleja Guido Kangur kutsub kõiki
häid inimesi aasta meeleolukaimale kontserdile, mille eesmärk
puudutab pea iga teist peret Eestis.

18. mail uues Jõhvi Kontserdimajas toimuv heategevuskontsert Kuningas Arthuri Gala toetab uuringuaparaadi ostmist huule-suulaelõhega laste jaoks. Sarnaselt kuningas Arthuri ümara laua printsiibile annab vajaliku uuringuaparatuuri muretsemine väikestele kodanikele oma eakaaslastega võrdsed võimalused pürgida kasvõi näitlejaks või lauljaks - just tänu lapsepõlves tehtud suulaelõhe operatsioonile sai tippnäitlejaks Guido Kangur, kes kutsub inimesi üles oma väikesi saatusekaaslasi aitama, olles patrooniks huule-suulaelõhega laste vanemaid ühendavale mittetulundusühingule “Naerulinnud”.

Igal aastal sünnib Eestis umbes 25 huule-suulaelõhega last, kes õige ravi korral ei pea oma elus millestki ilma jääma. Rahvasuus “jänesemoka” ja “hundikurguna” tuntud looduslike kõrvalekallete tekkimise põhjused on tänaseni teadmata, mistõttu sellise probleemiga võib ühel päeval silmitsi olla ükskõik kes meie hulgast. Veelgi enam, huule-suulaelõhe ravi kvaliteeti oluliselt tõstva diagnostikaaparaadiga saab aidata väga paljusid logopeediliste probleemidega lapsi, keda meie riigis esineb pea igas teises peres.

Kaheksal eelneval aastal Kuningas Arthuri Galasid külastanute sõnul on tegemist laheda üritusega, kus ühte õhtusse on koondunud hea ning kergesti kuulatav muusika, meeleolukas show, kõrgetasemelised esitajad, sobiv annus glamuuri ja üllas eesmärk.

Oma nõusoleku tänavusel kontserdil esinemiseks on andnud haruharva kodumaa orkestrite ees seisev dirigent Vello Pähn, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Saksamaal töötav Eesti tenor Juhan Tralla, tõusva tähena Euroopa ooperilavasid vallutav Rootsi bariton Gabriel Suovanen ning vastne Georg Otsa preemia laureaat, Rahvusooper Estonia bass Leonid Savitski. Kontserdil astuvad üles veel näitleja Guido Kangur, Tallinna Kontserdikoor ning kaks üllatusesinejat.

Traditsiooniliselt ei saa ükski esinejaist ega korraldajaist honorari, mistõttu kogu piletiraha läheb täies ulatuses 700 000 krooni maksva naso-farüngo-larüngoskoobi ostmiseks.

Kuni 150-kroonised piletid on müügil Eesti Kontserdi ja Piletimaailma kassades üle Eesti. Tallinnast Jõhvi viivad eribussid, bussipileti saab osta koos kontserdipiletiga.

Kutsu kaasa tore seltskond, avasta enda jaoks Ida-Virumaa süda, kuula head muusikat ja tee midagi head!

Kui Sa mingil põhjusel kontserdile tulla ei saa, tee juba täna annetus märksõnaga “Naerulinnud” Kuningas Arthuri Fondi eriarvele nr 10444477777774 SEB Eesti Ühispangas. Kuningas Arthuri Fond on kantud tulumaksusoodustusega sihtasutuste nimekirja. Vastavalt seadusandlusele tuleb ettevõtetel lisada maksekorraldusele registrikood ning eraisikutel isikukood.

Suur tänu!

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad