Klubikoolitus Saku mõisas aprill 2006

Kokkuvõte Raamatupidaja.ee aprilli klubikoolitusest aastal 2006, mis oli ühtlasi ka Raamatupidaja.ee OÜ ning Klubi sünnipäevapidu.Mööda on saanud taas üks aasta ja Raamatupidaja.ee OÜ-l oli põhjust tähistada 4. sünnipäeva. Eelmisel aastal just sünnipäevakuul sai loodud Raamatupidaja.ee Klubi, et pakkuda raamatupidajatele ka täiendkoolituste kõrvale meelelahutuslikku tegevust ning huvitatavid kohti külastamiseks. Klubi sai nüüd siis 1. aastaseks. Jällegi põhjust pidu pidada!Sünnipäevapidustuste kohaks sai valitud Tallinna lähistel asuv imekaunis Saku mõis. Ning osalejaid-sünnipäevalisi oli seekord kokku tulnud ca 80. Aset leidis üritus 25.aprillil. Üritus algas pisut akadeemilisema osaga ehk viienda seminariga 2006.aasta seminarisarjast „Maailm minu sees ja minu ümber”. Seekordseks teemaks oli „Milline on ja miks üldse on vaja olla hea suhtleja?”. Teemast rääkis ning tõi huvitavaid näiteid ATP Koolituse lektor Mari Markson. Kuulsime-õppisime mitmeid uusi huvitavaid asju suhtlemisoskuste kohta ning tuletasime meelde ka juba teadaolevat. Praktilised harjutused olid väga asjalikud täiendamaks seminari teooria osa.Peale seminari lõppu oli võimalus kuulata ja näha videoesitluses väikest ülavaadet Saku mõisa ajaloost ning jalutada mõisas ja mõisapargis, et uudistada nähtud-kuuldut ka reaalselt.Peale väikest mõisa jalutuskäiku ootas meid saalis korralik õhtusöök koos sünnipäevahoogi ja koogiga. Kõhu sai täis ja tuju ka väga heaks.Kui vein oli esimese hea tuju soojenduse ära teinud kutsuti taas saali meid, kus ootas ees soliidne meesterahavas, kes ise nimetas ennast eurovolinikuks. Esialgsest hämmingust saadi ruttu üle kui eurovolinik tegi väikese plaksutamisharjutuse hea tuju soojendamiseks.Edasi läks tegevus juba suure nalja ja naeruga. Sai liigutada, tantsida, naerda kogu südamest.Vahepaladeks vahvad tantsud tantsutüdrukutelt. Kõige meeldejäävamad olid sünnipäevaprogrammist raamatupidajate loits ning meeleolukas Kung Fu tants.Nagu tavaks saanud, toimus ürituse lõpus ka loosimine – sünnipäevalised said mitmeid vahvaid loosikinke kirjastuselt Elmatar ja Nivealt. Osalejate tagasisidelehtedele said seekord kirja pandud sünnipäevaürituselt saadud emotsioonid. Kõige meeldejäävam oligi ilmselt lõpu meelelhutuslik osa ja laste esinemine. Kuid kiitust jagus ka lektorile ja seminariosale ning korralikule kõhutäiele. Ürituselt lahkuti naerul nägudega!Täname osalejaid ja kohtumiseni 25. mail Saue mõisas!

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Valdkonna tööpakkumised

Deloitte otsib RAAMATUPIDAJAT

Deloitte Audit Eesti AS

25. veebruar 2018

Uudised

Tööriistad