raamatupidaja.ee on uuenenud!

Jah, ja ongi tõsi – ka Eesti suurim ning vanim portaal www.raamatupidaja.ee on muutunud! Ja seda ikka selleks, et Sinul hea lugeja ja raamatupidaja, väärtustades veelgi enam Sinu elukutset, tööd ning aega, oleks võimalikult mugav ja operatiivselt infot edasi kandev päris oma portaal. Mõistan – esimesel hetkel võib küll tekkida tunne, et kõik suisa pea peale pööratud ja käepärast pole justkui midagi, aga ehk annad aega? Aega enesele pisut harjumiseks ja meile, raamatupidaja.ee toimetusele tõestamaks et teeme just Sinule ja loodetavasti midagi väga head.

Mis on muutunud? Soovides pakkuda lugejasõbralikku keskkonda, oleme teinud ning teeme edaspidigi mõningaid olulisi muudatusi, mis peaks lihtsustama olemasoleva info leidmist ning kasutamist: kogu raamatupidamist puudutavad teemad on jaotatud eraldi valdkondadeks ning teemad valdkondade kaupa on kättesaadavad juba avalehel, soov on suurendada oma ala spetsialistidelt tellitud erialaste artiklite osakaalu, samas aga endiselt kättesaadavana hoida ka ajakirjanduses esitletud uudised. Tulevikus on soov pakkuda esmalt kommentaarid maksuseadustele, jõudumööda aga kõik antud valdkonda puudutavad seadused kommentaaridega varustada. Loodetavasti ei jäänud märkamata ka raamatupidaja.ee uus ning rõõmsam väljanägemine.

Tormates jõutakse kindlasti kiiremini edasi, kuid mitte alati eesmärgini. Loodame küll kiiret kasvuraskustest ülesaamist, seda siiski tasa ja targu talitades. Ja suuresti, hea lugeja, Sinu abile lootes – ootame Sinu kommentaare ja ettepanekuid uue veebilehe kohta ja koos tehes saamegi parimaks! Tagasisidet ootame maikuu lõpuni ning kõigi tagasisidet osutanute vahel loositakse välja mitmeid auhindu, millede omanikud kuulutame välja 8. juunil.

Vana raamatupidaja.ee portaali leiab aadressilt: vana.raamatupidaja.ee

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad