raamatupidaja.ee on uuenenud!

Jah, ja ongi tõsi – ka Eesti suurim ning vanim portaal www.raamatupidaja.ee on muutunud! Ja seda ikka selleks, et Sinul hea lugeja ja raamatupidaja, väärtustades veelgi enam Sinu elukutset, tööd ning aega, oleks võimalikult mugav ja operatiivselt infot edasi kandev päris oma portaal. Mõistan – esimesel hetkel võib küll tekkida tunne, et kõik suisa pea peale pööratud ja käepärast pole justkui midagi, aga ehk annad aega? Aega enesele pisut harjumiseks ja meile, raamatupidaja.ee toimetusele tõestamaks et teeme just Sinule ja loodetavasti midagi väga head.

Mis on muutunud? Soovides pakkuda lugejasõbralikku keskkonda, oleme teinud ning teeme edaspidigi mõningaid olulisi muudatusi, mis peaks lihtsustama olemasoleva info leidmist ning kasutamist: kogu raamatupidamist puudutavad teemad on jaotatud eraldi valdkondadeks ning teemad valdkondade kaupa on kättesaadavad juba avalehel, soov on suurendada oma ala spetsialistidelt tellitud erialaste artiklite osakaalu, samas aga endiselt kättesaadavana hoida ka ajakirjanduses esitletud uudised. Tulevikus on soov pakkuda esmalt kommentaarid maksuseadustele, jõudumööda aga kõik antud valdkonda puudutavad seadused kommentaaridega varustada. Loodetavasti ei jäänud märkamata ka raamatupidaja.ee uus ning rõõmsam väljanägemine.

Tormates jõutakse kindlasti kiiremini edasi, kuid mitte alati eesmärgini. Loodame küll kiiret kasvuraskustest ülesaamist, seda siiski tasa ja targu talitades. Ja suuresti, hea lugeja, Sinu abile lootes – ootame Sinu kommentaare ja ettepanekuid uue veebilehe kohta ja koos tehes saamegi parimaks! Tagasisidet ootame maikuu lõpuni ning kõigi tagasisidet osutanute vahel loositakse välja mitmeid auhindu, millede omanikud kuulutame välja 8. juunil.

Vana raamatupidaja.ee portaali leiab aadressilt: vana.raamatupidaja.ee

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad