Automaatne e-posti allkiri teeb elu lihtsamaks

Kui arvutikasutajal tuleb tihti saata ametlikke kirju, mis eeldavad
informatiivse ja korraliku allkirja olemasolu, siis tasub elu lihtsustamiseks
allkirjastamise protsess automatiseerida.

Korralikus meiliprogrammis peaks olema võimalik seda teha ja tõepoolest on see võimalus olemas näiteks levinud Microsoft Office\'i paketi Outlookis. Ärge laske ennast heidutada hirmul, et programm läheb lolliks või et raiskate tohutult aega sellega.

Allkirja loomine võtab aega kõigest mõne minuti ja vähese vaevaga saab elu lihtsamaks.

Esimese asjana klõpsake Microsoft Outlooki põhiakna üleval olevas menüüs nuppu "Tööriistad" (tools) ja seejärel valige sealt "Suvandid" (options). Kui kõik on korras, peaks teile ette hüppama aken, kus üleval lehtede hulgast saab valida kaardi "Meilivorming" (mail format).

Seejärel klõpsake lehel asuvale nupule "Signatuurid" (signatures). Kõigi eelduste kohaselt peaks teile nüüd ette hüppama uus aken nimega "Signatuuride loomine" (create signature). Sealt vajutage nuppu "Uus" (new), mis toob ette uue pisikese akna, kus saate oma esimesele allkirjale määrata märksõna või kasutada mõnda eelnevat allkirja või tekstidokumenti põhjana.

Esimest allkirja tehes jätke auku "Loo uus signatuur" (create new signature) täpike ja kirjutage märksõna ning vajutage "Edasi" (forward). Ette hüppabki aken, kuhu saategi oma allkirja kirjutada ning kui te sellega rahul olete, vajutage nuppu "Valmis" (ready) ja seejärel "OK".

Nüüd peaks alles jäänud aknas olema lahti leht "Suvandid". Kontrollige üle, et allkirjade alajaotuses on valitud teie konto, ning et uute sõnumite allkirja rippmenüüs on valitud teie poolt pandud hüüdnimega allkiri.

Kui kõik on korras, vajutage aga "OK" ja proovi pärast kirjutage kohe kuhugi üks meil, vaatamaks, kas allkiri sinna tekib. Juhul kui kõik läks viperusteta, näete uut kirja alustades äsja meisterdatud allkirja juba ootamas. Juhul kui soovite lõpetada allkirja kasutamist, naaske lehele "Meilivorming" ning rippmenüüst, kus on ees teie allkirja märksõna, valige "pole" (none).

Kui aga tekkis mingi probleem, siis kasutage julgelt ülemiselt tööriistaribalt leitavat Spikrit (help), mille saab ette manada ka klaviatuuril "F1" nuppu vajutades. Sinna trükkige sisse näiteks "Signatuuri loomine" ning te peaksite saama vastuseks probleemiga seotud teemade valiku.

Ka tulevikuks tasub meelde jätta, et spikreid ei tasu alahinnata, nad võivad tihti osutuda päeva päästjateks ja kui abimehe teemade nimekirjas mõnda aega ringi vaadata, võib leida nii mõndagi muud huvitavat ja kasulikku.

Osale arutelus

  • Enn Heinsoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad