1.jaanuarist 2005 jõustusid 5 uut topeltmaksustamise vältimise ja maksudest hoidumise tõkestamise lepingut

Kõigi nimetatud maksulepingute terviktekstid on kättesaadavad Maksu- ja Tolliameti veebilehel. Eestiga sõlmitavate maksulepingute staatuse kohta saab parima ülevaate Rahandusministeeriumi veebilehelt (aadressil http://www.fin.ee/?id=3634), samas on kättesaadavad ka järgmisest aastast kehtima hakkavate maksulepingute tekstid.

Kõik viis uut maksulepingut on sõlmitud Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsiooni (OECD) mudellepingut järgides ning sarnanevad juba kehtivate Eesti maksulepingutega. Igal konkreetsel juhul aga lähtutakse siiski konkreetsest maksulepingust, mis võib sisaldada mudellepingust erinevaid sätteid.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

Uudised

Tööriistad