Täiendused aktsiisideklaratsioonide infosüsteemis

Alates
01.04.2005 on aktsiisilaopidajatele ja registreeritud
kauplejatele kättesaadav täiendatud aktsiisideklaratsioonide ja laoaruannete
infosüsteem.

Alkoholi, tubaka ja kütuse aktsiisideklaratsioonid ning laoaruanded on viidud vastavusse Rahandusministri 21.01.2005 määruse redaktsiooniga nr 35 Aktsiisideklaratsiooni vormid ja nende täitmise kord ja nr 37 Aktsiisikauba liikumise ja laoseisu aruande vormid ja nende täitmise kord.

Kütuse aktsiisideklaratsiooni täitmisel juhime tähelepanu asjaolule, et erinevalt varasemast märgitakse veergu E kütuse kogus 1000 liitri või kilogrammi kaupa (nt 2000 liitrit tähistatakse arvuga 2 või 5600 kilogrammi tähistatakse arvuga 5,6 jne). Veerg E1 täidetakse ainult nende kütuste puhul, mida maksustatakse liitrite alusel. Erinevalt veerust E on veeru E1 täitmise eripäraks nõue näidata kütuse kogused kilogrammides (mitte 1000 kilogrammides). Lähitulevikus lisatakse infosüsteemi ka kütuse aktsiisideklaratsiooni tabel B.

Lisainformatsiooni saamiseks palume kontakteeruda Aktsiisikeskustega.

Tallinna aktsiisikeskus tel 696 7612 Tartu aktsiisikeskus tel 730 5534

Osale arutelus

  • Maksu- ja Tolliamet

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad