Programmid oskavad omavahel suhelda

Majandustarkvara võimalusi saab laiendada koostöös teiste
programmidega. Siin on põhiküsimus selles, et programmid suudaksid omavahel
andmeid vahetada. Loetlen järgnevalt mõned valdkonnad:

1.
Pangaprogrammide (Telehansa, Teleteenus, Microbanker jt.) abiga saad teha automaatselt pangaülekandeid. Need programmid eeldavad ka Interneti kasutamise võimalust. Sõltuvalt majandustarkvarast võimalik kas andmete import (pangaprogrammist majandustarkvarasse), andmete eksport (majandustarkvarast pangaprogrammi) või mõlemad korraga.

2.
Palgaprogrammide abil saad neis arvestada palgad ja kirjeldada koheselt majandustarkvaras kannetena.

3.
Kassaprogrammid. Need on eelkõige vajalikud kauplustes, suurtes hulgiladudes, restoranides, pubides. Siin on vajalik, et majandustarkvarasse saaks automaatselt üle kanda päeva(de) jooksul tehtud ostud ja müügid.

4.
Olemas on veel terve suur hulk eriprogramme, kus samuti tekivad raamatupidamisandmed ja on väga hea kui saad need kuidagi automaatselt üle kanda oma majandustarkvarasse (loe: raamatupidamisprogrammi). Loe nendest eriprogrammidest minu raamatust “Majandustarkvara”.

Kui seda andmetevahetust ei kasuta, siis tuleb lihtsalt mõningad toimingud teha majandustarkvaras käsitsi, näiteks sisestada Hansapanga kontole laekunud arved-summad-maksjad.

Ise olen sageli kasutanud andmete eksportimist tabelarvutusprogrammi (Excelisse). See on hea võimalus andmeid veel täiendavalt töödelda. Siin ei ole midagi erilist, tuleb vaid majandustarkvaras teha soovitud andmetest tekstifail, see salvestada ja avada Excelis.

Osale arutelus

  • Heiki Koov

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

Uudised

Tööriistad