(Sisuturundus) Envoice lihtsustab raamatupidajate tööd

Envoice'i uuendused aitavad tööd efektiivistada
Envoice'i uuendused aitavad tööd efektiivistada

Raamatupidajate igapäevast tööd aitab tõhustada tehnoloogia areng. Lüheneb andmete sisestamisele ja korduvtegevustele kuluv aeg. Tänu uutele lahendustele saab raamatupidaja keskenduda oma tööle ja erialaste oskuste arendamisele. Kuigi tehnoloogia areneb kiiresti, peab Eesti Raamatupidajate Kogu nõukoja liige ja CH Konsultatsioonide juhataja Christer Haimi valdkonna suurimaks probleemiks just heade raamatupidajate puudust.

Raamatupidaja ei pea muretsema, et kaotab töö, sest Envoice'i uuendused aitavad  teha oma tööd senisest efektiivsemalt. Envoice'i uus lahendus lihtsustab kuludokumentide koondamist, digiteerimist ja menetlusprotsessi.

Kui sul on raamatupidajale sobivad isikuomadused, siis professionaalseid oskusi aitab arendada CH Konsultatsioonid. Kuna headest raamatupidajates on puudus, koolitab ettevõte neid ka ise.

Raamatupidaja on ettevõtte koostööpartner

Raamatupidamisbüroost raamatupidamise teenuse ostmisel soovitakse tavaliselt ühte teenust, aga kes küsib, saab palju rohkem. Kui klient saab büroost nn täispaketi, mõjub see positiivselt nii teenuse kvaliteedile kui ka väärtusele, mis on võimalik oma klientidele anda. Ettevõtete juhid arutavad suuremate tehingute puhul kõik raamatupidajatega läbi, et saada nõustamist spetsialisti tasemel. Hoides oma arvepidamine korras, saab keskenduda ka muudele küsimustele ja mõelda ka laienemise peale. Envoice koos raamatupidamisbüroodega toetab ettevõtteid ja aitab neil maksimaalselt areneda.

Uuendused ettevõtetes

Iga uuendus vajab harjumist ja raamatupidamisbüroo üleöö täielikul üleminekul nt Envoice'le takistab just klientide harjumuste muutmine. Kuigi Envoice'i kasutamine on lihtne ja loogiline, on vaja ikkagi harjuda ümber vanadest harjumustest ja see võtab mõnel kliendil aega, isegi kui ta mõistab efektiivsuse vahet. Uute lahenduste kasutusele võtmisel saab väga palju eeltööd ära teha just raamatupidamisbüroo, pakkudes oma klientidele mitte ainult raamatupidamisteenust, vaid ka strateegilist nõu. Kahjuks jätkub ettevõtjatel endal sageli tähelepanu eelkõige oma põhitegevusele ning raamatupidamine on teisejärguline “kohustus”, mistõttu sellega kaasnevad tarbimisharjumuste muutumised võtavad aega. “Raamatupidamisbüroo peab omama initsiatiivi asi ise lõpuni viia, siis tajub võitu ka tema klient,” ütles Haimi.

Kõik dokumendid ühes kohas

Dokumentide säilitamiseks ühtset süsteemi kasutades on raamatupidamine korras ja kõik arved ja tšekid mugavalt kättesaadavad. Info liigub paremini ja riskid on madalamad. Paberivaba asjaajamise juures on oluline ära märkida ka Envoice'i mobiilirakendus ja kulu- ning lähetus aruannete koostamise võimalus, samuti müügiarvete koostamise lahendus. Kuludokumente saab Envoice'i edastada kas e-arvena, pdf-ina üles laadides või edastades e-mailiga, tšekkide edastamiseks ja kuluaruannete koostamiseks kasutatakse enim mobiiliäppi. „Kõik need funktsioonid eraldiseisvana tunduvad väikesed asjad, kuid koos moodustavad olulise kasuteguri nii raamatupidajale kui ettevõttele,“ ütles Haimi.

Digiteeritud dokumentidel on topeltkontroll, lisaks saab ka raamatupidaja ise digiteeritud dokumendid üle vaadata ja kinnitada arvetele automaatselt konteeringud. Näiteks ühes kuus tuleb sisse 7000 ostudokumenti. Automaatselt konteerides neist 50%, tekib väga oluline ajavõit, mida saab raamatupidaja investeerida rohkemate klientide teenindamiseks ja/või olemasolevate kliente abistamiseks.

Envoice'i saab tasuta proovida! Vaata lähemalt SIIT.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Merit Palk

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega. Teil pole vaja süveneda erinevate tasude ja maksude arvestamise nüanssidesse, kogu tarkus on programmis olemas ning tulemus alati 100% õige.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad