(Sisuturundus) CM: Raamatupidamine koos palgaarvestusega

Veebruaris lisandus veebipõhisesse raamatupidamistarkvarasse SmartAccounts võimalusterohke ja mugav palgaarvestus.

Smart Accountsi palgaarvestus on seega senisest oluliselt mugavam, sest muuhulgas peetakse automaatselt arvet töötajate puhkusepäevade ja -tasude üle ning arvestatakse töötasu vastavalt töötatud päevadele.

Uue palgaarvestuse moodustavad järgmised võimalused: töötajate haldamine, puhkuste ja puudumiste haldus, töötasude arvutamine ehk palgalehed ning loomulikult kuulub sellesse nimekirja ka uuel kujul TSD koostamine. Lisaks on töötajale võimalik sisestada infosündmusi, mis palgaarvestust ei mõjuta, kuid aitavad säilitada ajalugu erinevatest töötajaga seotud sündmustest (näiteks erikokkulepete alusel antud tervisepäevad, tulevikus planeeritud puhkus jne).

Puhkuste ja puudumiste haldamine on mugav
Juhul, kui puhkusetasu makstakse välja eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust, on Teil võimalik kahe hiireklikiga koostada töötajale vaheväljamakse. Muud sündmused, mille kohta ei ole maksekohustust veel loodud, võetakse aga järgmisel palgalehe koostamisel automaatselt arvesse ning arvutatakse välja ka kõik vajalikud tasud. Ehk kõikide kuu jooksul toimunud sündmuste kohta väljamaksete koostamine nõuab vaid paar hiireklikki.

Loomulikult ei piirdu SmartAccounts´i puhkusetasu arvestus vaid tavapuhkusega. Süsteemi on võimalik sisestada lisaks tasustamata puhkust, õppepuhkust (tasustatud ja tasustamata), isapuhkust ning rasedus-ja sünnituspuhkust. Tasuarvestus käib ikka automaatselt.

Info arvutuste kohta on läbipaistev - programm kuvab palgalehel mugavalt välja arvutuste aluseks olevad andmed. See võimaldab andmeid kontrollida ning juhib ka tähelepanu võimalikele puudustele - võib-olla on mõni töötajaga seotud sündmus jäänud sisestamata.

Rakendus kuvab välja ka perioodi riigipühad ning näitab mugavalt välja ka selle, kui mitu tööpäeva ja kalendripäeva töötaja erinevates kuudes on töötanud.

SmartAccounts palgaarvestusel on ka muid eeliseid

SmartAccounts palgaarvestuse eelised mitmete teiste lahenduste ees on:
? Palgaarvestus on juba raamatupidamisega integreeritud - puudub vajadus igasuguste lisakannete järgi;
? Töötajate arv ei ole piiratud;
? Hind - palgaarvestuse funktsionaalsus kuulub juba raamatupidamistarkvara hinna sisse;
? Lihtne kasutusele võtta - puudub vajadus tasuliike, riigipühasid või maksumäärasid seadistada. Need on juba eelseadistatud ning uuenevad automaatselt vastavalt muudatustele seadusandluses;
? Oleme lühikese perioodi jooksul saanud juba paljudelt kasutajatelt tagasisidet, et SmartAccounts palgaarvestuse funktsionaalsust on väga lihtne kasutada;
? Lisaks palju erinevaid mugavusvõimalusi:
? Mitmetes teistes tarkvarades tuleb iga töötaja kohta palgaleht koostada eraldi - SmartAccounts palgaarvestuses on võimalik ühe nupuvajutusega genereerida ühe kuu palgaarvestus kõikidele töötajatele korraga;
? Töötajatega seotud sündmusi on võimalik mugavalt otse kalendrisse märkida;
? Automaatne päring pensionikeskusesse isiku kogumispensioni seadete määramiseks.

Kuid sellega me palgaarvestuse juures loomulikult ei piirdu. Oleme tänaseks koostanud juba nimekirja ka palgaarvestuse järgmistest täiendustest ning loodame need juba lähikuudel kasutajateni tuua. Ka see on väga hea põhjus SmartAccounts palgaarvestuse proovimiseks - funktsionaalsus läheb kindlasti veelgi paremaks.

Tutvuge lähemalt SmartAccounts palgaarvestuse võimalustega meie kodulehel. Kuna demo on väärt tuhat sõna, proovige kindlasti ka ise järele. Kasutage SmartAccounts’i tasuta prooviperioodi ning tutvuge uue palgaarvestuse võimalustega: proovi kohe SmartAccounts’i.

 

 

 

 

 


Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Merit Palk

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega. Teil pole vaja süveneda erinevate tasude ja maksude arvestamise nüanssidesse, kogu tarkus on programmis olemas ning tulemus alati 100% õige.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad