(Sisuturundus) CM: Rotermanni Kehakeskuses saab  parimasse vormi

Maailmas on palju ideaalse figuuriga naisi, kuid hoopis vähem neid, kes oma kehaga ise rahul on.

Tallinnas Rotermanni keskuse aatriumi teisel korrusel asuv Kehakeskus pakub välja lahenduse: igale naisele töötatakse välja isiklik kaalualandav programm ja toitumiskava, mille tulemused on silmnähtavad juba kolme nädala pärast.

„Suhtume kõikide naiste muredesse tõsiselt ning püüame alati leida parima lahenduse,“ ütleb Kehakeskuse juhataja Gretel Triisa. „Olen ka ise olnud oma figuuriga hädas ja tean, kui hävitavalt see naise enesehinnangule võib mõjuda.“

Kehakeskuse loomine saigi alguse Greteli soovist aidata ennast ja hädasolijaid ning leida kõik salendavad protseduurid ja konsultandi nõuanded ühest kohast, mitte proovida igal kuul erinevaid dieete ja seadmeid ning korralikku abi saamata põdeda kehvade tulemuste pärast. Enamik Eesti naisi soovivad oma kehamõõtmeid vähendada, kuid individuaalse toitumismenüü ja konsultandi abita on keeruline tulemust saavutada.

„Üks intensiivne salenemiskuur kestab 3–4 nädalat, mille jooksul teostatakse sõltuvalt soovitud eesmärgist umbes 15 hooldust. Hooldus võtab aega 1-2 tundi ning parima tulemuse saavutamiseks peaks salongi külastama iga nädal vähemalt kaks korda,“ räägib Gretel Triisa.

Kuna kaalule astumine on paljude inimeste jaoks ebameeldiv, mõõdetakse Kehakeskuses tulemusi sentimeetrites. Regulaarne mõõtmine kuulub salenemiskuuri juurde ning vastavalt sellele kohandatakse ka hooldusprogrammi protseduure. Kuna näiteks menstruatsioon, antibiootikumikuur ja teatud haigused on mõne protseduuri puhul vastunäidustatud, on väga oluline usalduslik koostöö kliendi ja konsultandi vahel.

Lisaks salenemiskuurile on võimalik ka ühe õhtu salenemispakett, mille käigus saab umbes kahe tunniga vähendada soovitud kehapiirkonna ümbermõõtu 3–6 cm. See on mõeldud näiteks salenejatele, kel õhtul mõni tähtis üritus ees ja vaja pidulikus kleidis hea välja näha.

„Keskmiselt jääb ühe hoolduse hind 25-35 euro vahele, aga kõikidele meie klientidele on esimene konsultatsioon tasuta. Kindlasti tasub mõelda sellele, et saleneja peab ka omalt poolt vaeva nägema – niisama pole mõtet raha maha visata,“ paneb Gretel Triisa südamele.  „Eriti käib see toitumise kohta, sest salenemisprotseduuridega saavutatud tulemuste püsimine on otseses seoses inimese eluviisiga. Eduka koostöö puhul on väga reaalne saavutada soovitud tulemusi kolme nädalaga.“

Kehakeskuse teenused ja hooldused:
LPG - ravimassaaž (tselluliidi-, lümfi-, spordi-, armiravi)
VACUMSHAPE - vaakummassaaž (tselluliidimassaaž)
KAVITATSIOON - rasva- ja tselluliidiravi kirurgiavabal meetodil
LASER LIPOSAKTSIOON - UUS! Rasvkoe vähendamine külmmeetodil
KRÜOLÜPOLÜÜS - UUS! Rasvaladestuste külmutamistehnoloogia
KEHAHOOLITSUSED JA MASSAAŽID
NÄOMASSAAŽID - LPG, RF Termomodelleerimine (trimmimine ja kortsude ravi)
SALENEMISNÕUSTAMINE

Rotermanni Kehakeskus
Rotermanni 5, Tallinn
 info: +372 561 38 771
e-post: info@kehakeskus.ee
www.kehakeskus.ee

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Merit Aktiva

Merit Aktiva on lihtne ja mugav pilvepõhine raamatupidamisprogramm, mis sobib nii proffidele kui algajatele. Uued kaasaegsed võimalused ja paljude tegevuste automatiseerimine hoiavad kokku aega ning teevad töö lihtsaks.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad