(Sisuturundus) CM: Firma maksehäired ja võlad nüüd Äripäeva veebis

Selle aasta suvel käivitus uus krediidiinfo portaal, mis on täiendav kvaliteetne võimalus kontrollida isikute maksehäireid, nende äriseoseid ja seotud isikute maksekäitumist. Lisaks on andmebaasis olemas muu informatsioon põhjendatud krediidiotsuste tegemiseks ja võlgnevuste menetlemiseks.

Andmebaasis on täna üle 93 000 maksehäire juhtivatelt inkassoettevõtetelt, pankadelt, telekommunikatsiooniettevõtetelt, kütusemüüjatelt jne, maksuameti võlgade ajalugu ning info isikute kinnisvara kohta koos fotodega Google streetview abil.

Krediidiregistri eesmärk on pakkuda turule alternatiivset, odavat ja lihtsat võimalust teha kindlaks need isikud, kelle maksekäitumine pole korrektne või kelle äriseostes on kahtlase käitumisega isikuid. Lisaks soovib portaal aidata kaasa võlgnevuste lahenemisele, teostades keskkonna abil võlglaste teavitamist.

Äriühingute osas on see kõik tasuta ning lihtsalt päritav Äripäeva Online-s ning www.krediidiregister.ee.
Lepingulised kliendid saavad vaadata kõiki äriseoseid,  seotud isikute maksekäitumise ajalugu ning õigustatud huvi korral on neil lisaks võimalik vaadata eraisikute võlainfot. Lisaks saab avalikustada enda võlglasi ja lasta krediidiregistril teostada võlglaste seiret.

Lisainformatsioon:
Ülar Maapalu, OÜ Julianus Inkasso Juhatuse esimees,  tel +372 50 43126 ylar@julianus.ee;
Art Andresson; OÜ Krediidiregister juhataja, tel: +372 67 55 555  info@krediidiregister.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

MERKO otsib raamatupidamise osakonda RAAMATUPIDAJAT

Merko Ehitus Eesti AS

18. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad