(Sisuturundus) CM: Firma maksehäired ja võlad nüüd Äripäeva veebis

Selle aasta suvel käivitus uus krediidiinfo portaal, mis on täiendav kvaliteetne võimalus kontrollida isikute maksehäireid, nende äriseoseid ja seotud isikute maksekäitumist. Lisaks on andmebaasis olemas muu informatsioon põhjendatud krediidiotsuste tegemiseks ja võlgnevuste menetlemiseks.

Andmebaasis on täna üle 93 000 maksehäire juhtivatelt inkassoettevõtetelt, pankadelt, telekommunikatsiooniettevõtetelt, kütusemüüjatelt jne, maksuameti võlgade ajalugu ning info isikute kinnisvara kohta koos fotodega Google streetview abil.

Krediidiregistri eesmärk on pakkuda turule alternatiivset, odavat ja lihtsat võimalust teha kindlaks need isikud, kelle maksekäitumine pole korrektne või kelle äriseostes on kahtlase käitumisega isikuid. Lisaks soovib portaal aidata kaasa võlgnevuste lahenemisele, teostades keskkonna abil võlglaste teavitamist.

Äriühingute osas on see kõik tasuta ning lihtsalt päritav Äripäeva Online-s ning www.krediidiregister.ee.
Lepingulised kliendid saavad vaadata kõiki äriseoseid,  seotud isikute maksekäitumise ajalugu ning õigustatud huvi korral on neil lisaks võimalik vaadata eraisikute võlainfot. Lisaks saab avalikustada enda võlglasi ja lasta krediidiregistril teostada võlglaste seiret.

Lisainformatsioon:
Ülar Maapalu, OÜ Julianus Inkasso Juhatuse esimees,  tel +372 50 43126 ylar@julianus.ee;
Art Andresson; OÜ Krediidiregister juhataja, tel: +372 67 55 555  info@krediidiregister.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

Uudised

Tööriistad