Directo: nutika firma äritarkvara
16.03.2011, 16:50Directo on veebipõhine äritarkvara, milles on ühendatud nii majandustarkvara traditsioonilised võimalused (raamatupidamine, müük) kui ka tänapäevased ärijuhtimist ja otsustamist tõhustavad töövahendid.
Directo eesmärk on olla töövahendiks võimalikult paljudele ettevõtte eri valdkonna töötajatele ning automatiseerida rutiinseid tegevusi maksimaalselt.
Directo on sobilik keskmisele ja suurele firmale tänu headele analüütilistele võimalustele ja efektiivsusele suurte andmemahtudega. Samas on kõik Directo võimalused kättesaadavad ka väiksele ettevõttele, mis muudab Directo atraktiivseks kasvule orienteeritud ettevõtetele.
Directo sobib eriti hästi rahvusvahelisele ettevõttele, kuna kasutajaliides on mitmekeelne. Kõikides Balti riikides ja Soomes on saadaval kohalikus keeles kasutajatugi ning juurutusteenused. Internetipõhine ligipääs teeb geograafiliselt kaugete firmade juhtimise eriti lihtsaks.
Directo on Eestis ainus täielikult internetipõhine äritarkvara, milles on ühendatud finantsarvestus, ettevõtte ressursside planeerimine, tarneahela ja kliendisuhete juhtimine ning dokumendihaldus.
Directo on laia funktsionaalsusega majandustarkvara, mis sobib teiste hulgas:
• jaemüügiettevõttele kassade, ladude, müügitulemuste haldamiseks;
• hulgimüügiettevõttele tellimuste ja ostude (sh automatiseeritud) juhtimiseks;
• tootmisfirmale komplekteerimise, retseptuuride ja ajaplaanide korraldamiseks;
• teenuseid osutavale ettevõttele inimressursside haldamiseks, lepingute juhtimiseks ja automaatseks arvelduseks klientidega;
• projektijuhtimisfirmale projektide- allhangete planeerimiseks ja jälgimiseks;
• kontsernile konsolideerimise ja kontserni liikmete infovahetuse automatiseerimiseks;
• raamatupidamisfirmale online-raamatupidamisteenuseks.
Põhipakett sisaldab järgmisi mooduleid:
• finantsarvestus,
• kassa,
• põhivara,
• müük (sh pakkumised, tellimused, arved, ressursid, hinnakujundus, kassamüük jne),
• ost (sh hinnaküsimised, ostutellimused, ostuarved, ostuprognoosid, ostuarvete menetlemine jne),
• ladu,
• hooldus- ja rendilepingud,
• projektijuhtimine,
• kliendihaldus ja -teenindus (CRM).
Juurde on võimalik rentida palga-, tootmis- ja dokumendihaldusmooduleid.
Demoga saab tutvuda siin.
Directol on tavalise majandustarkvara ees olulisi eeliseid:
Suurepärane kaugtöö organiseerimise võimalus. Kuna Directo töötab internetiserveris, siis on väga lihtne ja odav ühendada ettevõtte erinevates asukohtades olevad allüksused. Allüksuste ühendamise ainsaks tingimuseks on internetiühenduse olemasolu. Kõik allüksused ja töötajad saavad kasutada reaalajas ühist andmebaasi, mis tagab, et ettevõtte juhtimiseks ja otsustamiseks vajalikud andmed on kogu aeg adekvaatsed. Ei ole vaja vahetada mingeid faile ega tegeleda andmete sünkroniseerimisega.
Paindlik ja kiire arendustöö. Directo kasutab kõige moodsamat tehnoloogiat. Sellest tulenevalt saame kliendi täiendavad soovid rahuldada piisavalt kiiresti. Tehnoloogiast tulenevalt ei piirata tarkvara kasutamist kliendi jaoks ka selle uuendamise ja täiendamise ajaks. Kõikidele klientidele on tagatud pidevad tasuta versiooniuuendused.
Vahetu kasutajatugi. Operatiivselt toimub ka tarkvara kasutamisega seotud küsimuste ja probleemide lahendamine. Kuna töö käib üle interneti, siis saab tarkvarakonsultant vajadusel jälgida Teie tööd ilma Teie ettevõtet külastamata (interneti teel). Tekkinud probleemid saab seega lahendada peaaegu kohe. Kasutajatoe teenus sisaldub Directo hinnas.
Läbipaistev ja soodne hind. Directo kasutusele võtmise korral ei pea tasuma kõrget tarkvara omandamise hinda ning hiljem maksma regulaarseid ja ebamääraseid hooldus-, arendus- jms tasusid. Directo toimib renditootena. Te tasute igakuist konkreetset renditasu ja saate vastu kokkulepitud teenused (äritarkvara+ server+teenindus). Te võite sellega arvestada nagu autoliisingu tasuga ega pea mõtlema hinnapoliitika muutumise peale. Sellise hinnamudeli korral säästab Teie firma võrreldes väljaostetud tarkvaraga juba esimesel kasutusaastal raha.
Turvalisus. Directo turvalisust saab võrrelda internetipankade turvalisusega. Kogu side kliendi ja serveri vahel on krüpteeritud ning toimub tunnustatud turvasertifikaati kasutades. Directo kasutamisõigused saab siduda ID-kaardiga. Samuti saab piirata arvutite (IP-aadresside) ringi, millelt ühendus on üldse võimalik. Lisaks side turvalisusele hoolitsetakse Teie andmete säilimise eest kõrgemail tasemel. Andmetest tehakse igal ööl varukoopia, mida säilitatakse seitse päeva. Samuti on Teie andmed kaitstud varguse ja juhusliku hävimise eest – kuna Teie firma andmed ei asu Teie kontoris, siis pole neid võimalik omandada/kahjustada arvutite varguse teel. Samuti ei ohusta andmeid õnnetused, nagu näiteks tulekahju. Võimalikul pahatahtlikul kasutajal pole ka võimalik teha lubamatut koopiat süstematiseeritud andmebaasist. Igale oma ettevõtte töötajale saate kujundada kasutajaprofiili, mis määrab ära tema õigused ja võimalused Directos hoitavaid andmeid näha või kasutada.
Directo OÜ
www.directo.eetel 671 8578
e-mail:
info@directo.ee