Tööpakkumised

Inbank AS

Inbank otsib RAAMATUPIDAJAT / ARUANDLUSE SPETSIALISTI

Inbank AS

17.05.2017 - 31.05.2017

Eesti pangandus ei ole valmis. Eesti pangandus vajab uut peatükki ja Inbank tahab olla peaosaline selle kirjutamisel. Aeg on liikuda panga mugavustsoonist kliendi mugavustsooni.

Me ei arva, et me teeme kõiki asju kõige paremini. Aga neid pangatooteid, mida me oleme otsustanud pakkuda, soovime me teha kõige paremal viisil. Meie eesmärk on olla nähtamatu abiline, kes toob finantsteenused oma klientidele lähemale ja annab võimaluse valida parimat.

Me teeme uutmoodi panka ja me teeme seda kirega. Ja Sinul on vabadus valida ning teha seda koos meiega.

Tööülesanded:
- Finantsinspektsioonile ning Eesti Pangale esitatavate aruannete koostamine
- Konsolideerimisgruppi kuuluvate ettevõtete raamatupidamise korraldamine
- Deklaratsioonide ja aruannete esitamine
- Majandusaasta- ja vahearuannete koostamine

Nõudmised kandidaadile:
- Kõrg- või eriharidus finants- või majandusvaldkonnas
- Eelnev töökogemus finantssektori raamatupidajana
- Hea arvuti kasutamise oskus
- Eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Hea analüüsivõime
- Oskus töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt
- Oskus planeerida oma tegevust
- Kohusetundlikkus ja korrektsus

Kasuks tuleb:
- Microsoft Dynamics NAV raamatupidamissüsteemi tundmine
- Pingetaluvus

Omalt poolt pakume:
- Arendavat keskkonda
- Professionaalset meeskonda ja lahedaid inimesi
- Isiklikku arengut

Asukoht: Niine 11, Tallinn
Tööaeg: täistööaeg
Nõutud keeled: eesti, inglise
Nõutud haridus: keskeriharidus
Nõutud töökogemus: 2-5 aastat
Kontaktisik: Katrin Randal, tel 640 8080
Koduleht: www.inbank.ee

Kõik tööpakkumised

Toetajad:

Palgakalkulaator

Tarkvara

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Kiire ja lihtne aruandlus ja palgaarvestus

Raamatupidamistarkvaraga AccountStudio muudad aruannete koostamise ja palkade arvestamise kordades lihtsamaks ja kiiremaks.

Valdkonna tööpakkumised

Väderstad otsib RAAMATUPIDAJAT

Väderstad OÜ

05. juuni 2017

Uudised

Raamatupidaja.ee uudiskirjaga liitumine