Toetajad:

Palgakalkulaator

Tarkvara

E-arvete saatmine avalikule sektorile

Eesti läheb 2016. aastal era- ja avaliku sektori vahelistes tehingutes üle e-arvetele. Millised on aga pakutavad tehnilised alternatiivid masinloetava e-arve koostamiseks ja avaliku sektori asutustele edastamiseks?

Microsoft Dynamics AX – paljude võimalustega ettevõtte muudatusi ja kasvu toetav majandustarkvara!

Microsoft Dynamics AX on keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud lahendus, mis toetab valdkonnapõhiseid ja töötavaid äriprotsesse ning finants- ja personalihalduseks mõeldud ERP-põhifunktsioone. See sobib hästi ka ettevõtetele, kelle on ambitsioonikad kasvuplaanid.

Õigusblogi

18. mai 2015

Maksukonks: kas tegu on teenuse või töösuhtega?

Advokaadibüroo Glikman & Alvin Partnerid vandeadvokaat Priit Raudsepp tutvustab värsket Riigikohtu üldkogu lahendit, mis on mitmes mõttes teedrajavaks. Nimelt käsitles Riigikohus põhjalikult maksunõude käsitlust pankrotimenetluses kui ka nn OÜ-tamise maksutemaatikat.

06. mai 2015

Kuidas leppetrahviga äriideed kaitsta

Advokaadibüroo Glikman Alvin & Partnerid advokaat Marko Pikani ja jurist Erik Salur kirjutavad sellest, et maksimaalne ettevaatlikkus ja kalkuleeritud riskide maandamine vähendavad võimalust heast äriideest ning võimalikust leppetrahvi nõudest ilma jääda.

Valdkonna tööpakkumised

Kiili Varahaldus otsib raamatupidajat

Kiili Varahalduse SA

19. mai 2015

Domus Group OÜ otsib tegevjuhti

Domus Group OÜ

29. mai 2015

Uudised

Raamatupidamise infolehed

Telli Raamatupidaja nädalakiri

E-mail:
Nimi:
Firma: